Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andželina Džolija un Breds Pits. (Foto: Pete Mariner/Mirrorpix / Vida Press)

Andželinas Džolijas fiasko: viņas prasību tiesā pret Bredu Pitu noraida 1

Slavenības
2020. gada 7. oktobrī 10:33 2020. gada 7. oktobrī 10:33
  Jauns.lv
Andželina Džolija (45) tiesā cietusi pamatīgu sakāvi. Holivudas aktrises lūgums noraidīts.

Neraugoties uz to, ka filmas “Melnā burve Malefisenta” zvaigzne šķiršanās prasību no vīra Breda Pita tiesā iesniedza jau pirms četriem gadiem, bijušajam laulātajam pārim aizvien nav izdevies mierīgā ceļā sakārtot aizbildnības tiesības pār bērniem. Tie viņiem ir seši: Medokss (19), Pakss (16), Zahara (15), Šilo (14), kā arī 12 gadu veci dvīņi Vivjena un Nokss.

Džolija saprata, ka sabiedrība nav noskaņota par labu viņai, jo šajā laikā kopš paziņojuma par šķiršanos Breds ir pratis saņemties un sakārtot savu dzīvi. Tagad aktieris satiekas ar gados jaunu modeli. Džolija ļoti baidījās, ka tiesa varētu pieņemt lēmumu par labu bijušajam vīram un nolēma likt lietā “visus trumpjus”. Viņa ierosināja atstādināt no amata pildīšanas tiesnesi Džonu Uderiku, vainojot viņu neobjektivitātē.

Tieši Džons bija tas, kurš pēc Džolijas vēlēšanās viņus salaulāja pilī Francijas dienvidos, kur pāris svinēja kāzas. Šis Džolijas ierosinājums sadusmoja Pitu, pēc kā abu bijušo laulāto attiecības atkal ir sakāpinātas līdz galējai robežai.

Neko labu neliecina arī lēmums, kas pieņemts pēc Andželinas prasības izskatīšanas.

Tiesnesis Uderiks aizvien paliek savā amatā un turpinās izskatīt Holivudas pāra lietu, norāda izdevums “Daily Mail”. Šis fakts ļoti sarūgtinājis Džoliju. Nav šaubu, ka aktrisei būs jānāk klajā ar jaunu “uzbrukuma plānu”.

Džolija jau virtuozi atriebusies Bredam Pitam. Viņa aizliegusi bijušajam vīram tuvoties bērniem pēc viņa brauciena uz Parīzi kopā ar jauno mīļoto.

Džolija advokāte Samanta DeDžīna paskaidrojusi aktrises vēlmi par tiesneša nomaiņu. “Viss, ko vēlas mana kliente – ir taisnība. Andželina lūdz taisnīgu tiesas prāvas izskatīšanu, kas balstīta uz faktiem, nevis privilēģijām no vienas vai otras puses,” advokātes teikto citē izdevums “Us Weekly”.

Citi šobrīd lasa

Karaļnama eksperte domā, ka Harija un Meganas laulība nebūs mūžīga 2
Vai ministrs Ģirģens noklusē būtiskus faktus par Romāna Bezzubova slepkavību? 7
Vakcinācijas biroja darbiniekiem būtiski samazinās algas 13
Pievienot komentāru

"Жена видела, как я угасал": Дмитрий Дюжев начал превращаться в старика

Последняя стадия рака, двойной брак с эстонцем: непростая судьба звезды "Чародеев"