Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Harija un Meganas vizīti pirmsskolas vecuma iestādē kritizē bērnu vecāki, kuriem liegts to apmeklēt

Slavenības
7. septembrī 10:29 2020. gada 7. septembrī 10:29
  Jauns.lv
Prinča Harija un Meganas Mārklas vizīti bērnudārzā bargi nokritizējuši tie vecāki, kuriem bija liegts ievest savus bērnus pirmsskolas iestādē koronavīrusa ieviesto ierobežojumu dēļ, taču dārziņā atvases ar bijušo karaļpāri izklaidēties gan varējušas. Dusmīgie vecāki to sauc par liekulību un Saseksas hercogu alkām pēc „foto publicitātes”.

Strikto jauno likumu dēļ vecākiem bija liegts savus trīs līdz piecus gadus vecos bērnus pavadīt līdz klases durvīm. Atvadīties vajadzēja krietni agrāk.

Princis Harijs un Megana Mārkla, lietojot sejas aizsargmaskas, viesojās Losandželosas pirmsskolas mācību centrā, kur kopā ar audzēkņiem stādīja ziediņus par godu princeses Diānas piemiņai. Ar šo vizīti Saseksas hercogi atzīmēja Velsas princeses 23. nāves gadadienu.

Lai gan žests cēls un darbiņš jauks, daudzi vecāki nebija priecīgi, ka uz Saseksas hercogiem netika attiecināti tie paši ar koronavīrusu saistītie ierobežojumi, kas uz pārējiem apmeklētājiem.

„Es pat nevarēju turēt savas meitas roku, ievedot viņu mācību iestādē, kad viņa uzsāka gaitas bērnudārzā,” sociālajos tīklos žēlojās viens no vecākiem. „Šie divi uzrodas un lauž visus likumus, kad vien viņiem ienāk prātā.”

„Nav droši bērniem atgriezties mācību iestādēs, bet ir droši čupoties kopā ar svešiniekiem, lai kopā fotografētos,” skaišas kāds cits.

„Es tagad nevaru aiznest bērnam pat zīmuli. Jo NEKĀDU apmeklētāju. Nekādu izņēmumu,” savu neapmierinājumu pauž vēl kāds.

„Viņiem nav respekta ne pret vienu likumu. Bērniem Amerikā nav ne jausmas, kas ir hercogs un hercogiene, taču viņi var ienākt, kad es to nevaru... tikai, lai nofotografētos?!?”

Losandželosas apgabala veselības departaments izdevis ļoti stingrus noteikumus attiecībā uz darbu pirmsskolas mācību iestādēs. Līdz minimumam jāierobežo skārienjūtīgo virsmu izmantošana, lai pierakstītos un izrakstītos. Vecāki aicināti ņemt līdzi paši savu pildspalvu, lai parakstītos. Tiek organizēts personāla cilvēks, kas sagaida bērnus, jo vecākiem liegta ieeja mācību iestādes telpās.

Citi šobrīd lasa

Ciems Itālijā izmisīgi meklē iedzīvotājus: maksās ārzemniekiem, lai uz turieni pārvācas 9
Atrasts vairākas nedēļas bezvēsts pazudušais zēns
Brīvdienās Rīgā ielidos atpūtnieki no Kipras, kur situācija pasliktinājās tā, ka tagad jāievēro pašizolācija 12
Pievienot komentāru

Стал известен список претензий Меган к королевской семье

Сама на себя не похожа: Орбакайте не узнали в гостях у Пугачевой