Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Karaļnama pārstāvjiem tas nav atļauts, taču “Instagram" kontu "Sussex Royal” Megana Mārkla slepus vadījusi pati. Kāpēc?

Slavenības
19. augustā 09:15 2020. gada 19. augustā 09:15
  Jauns.lv
Atklājies, ka Megana Mārkla pati veikusi ierakstus "Sussex Royal” oficiālajā "Instagram" kontā, kad vēl bija karaļnama pārstāve. Lai gan, sekojot mūsdienu tendencēm, sava lapa ir gan Kembridžu hercogiem, gan citiem britu karaļnama pārstāvjiem, neviens no viņiem pats tajā neko neraksta. Tā nav pieņemts. To neparedz protokols.

Foto: Nils Jorgensen/Shutterstock/ Vida Press

Jaunās biogrāfiskās grāmatas „Meklējot brīvību” („Finding Freedom”) autori žurnālisti Omids Skobijs un Kerolaina Duranda, raksta, ka princi Hariju un hercogieni Meganu bieži „kaitinājusi viņu nespēja runāt pašiem par sevi”.

Lai kaut necik to mainītu, Megana izmantojusi savas balsstiesības, lai rakstītu īsos aprakstus šobrīd vairs nefunkcionējošajā lapā „Sussex Royal”. Kā zināms, līdz ar atteikšanos no karalisko pienākumu pildīšanas, karaliene pieņēma lēmumu, ka mazdēls un viņa sieva turpmāk vairs nedrīkst izmantot zīmolu „Sussex Royal”, līdz ar to arī "Instagram "lapa ar šādu nosaukumu tika slēgta, tajā vairs nav atrodami jauni ieraksti.

„Konta atklāšana zināmā mērā Meganai sniedza kāroto brīvību,” kāds paziņa norādījis grāmatas autoriem.

„Tas, ka viņai nebija savas platformas, no kuras uzrunāt sabiedrību, viņai bija visgrūtākā pārmaiņa. Īpaši pēc tam, kad viņai ar savu blogu un vārdu "Instagram" bija izdevies sapulcēt tik lielu sekotāju skaitu. „Sussex Royal” nozīmēja, ka viņai visbeidzot ir vietne, kuru vadīt un pārraudzīt.”

„Sākotnēji pēc lapas izveidošanas Megana pati veica ļoti daudz ierakstu,” norādījuši grāmatas „Meklējot brīvību” autori.

„Tā bija viena no sirdslietām, kas aizņēma viņas ikdienu grūtniecības pēdējās dienās,” piebildis Omids Skobijs un Kerolaina Duranda.

Saistītās ziņas

"Viņš padarīja manu dzīvi par elli" - krievu oligarha bijusī sieva apvaino Meganu un princi Hariju dubultmorālē 3
Kļuvis zināms, kāpēc Megana Mārkla izšķīrās no pirmā vīra 4
Pēc aiziešanas no karaļnama Meganu Mārklu vairs neiekļauj pasaules ietekmīgāko sieviešu sarakstā 1

Abi Saseksas hercogi arīdzan paši bija izvēlējušies "Instagram" konta logo zīmi – eleganto monogrammu uz tumši zilā fona, kā arī tā bijusi viņu ideja savas publiskotās fotogrāfijas papildināt ar glītu baltu rāmīti.

Atgādināsim, ka savulaik kaligrāfija bija viens no Meganas hobijiem, kas reiz pat pāraudzis nelielā biznesiņā. Meganai labi padevās glītrakstīšana, un viņa apguva kaligrāfiju profesionālā līmenī. Viņa ir veidojusi kāzu ielūgumus arī vairākām slavenībām no savu paziņu loka.

Citi šobrīd lasa

Ko mēs varam mācīties no 1918. gada nāvējošā otrā viļņa 4
Baltkrievu sporta zvaigznes neplāno startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs zem valsts karoga 6
Sāra Džesika Pārkere dēla 18. dzimšanas dienā padalās ar retām fotogrāfijām… viņš ir tik līdzīgs tētim!
Pievienot komentāru

Джоли пошла на новые меры, чтобы отсудить детей у Питта

Стало известно, почему Меган отказалась от поездки в Великобританию