Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Samanta un Nauris attiecības uzsāka pirms sešarpus gadiem. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Mēļo par Samantas Tīnas un viņas Naura attiecību izjukšanu; runas komentē arī dziedātāja pati

Slavenības
12. jūlijā 04:38 2020. gada 12. jūlijā 04:38
  Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Šovbiznesa aprindās mēļo, ka izirušas dziedātājas Samantas Tīnas Poļakovas attiecības ar Iekšlietu ministrijas darbinieku Nauri Liepiņu, kas soctīklos sadaļā par attiecību statusu norādījis „brīvs”, tā raksta žurnāls "Kas Jauns".

Ar Nauri Samanta satuvinājās pirms sešarpus gadiem, un šajā laikposmā mīļotais allaž ir bijis dziedātājas lielākais atbalsts kā sadzīvē, tā profesionālajās gaitās. Pāris allaž pozicionējis savu kopābūšanu kā harmonisku un saskanīgu, un pirms pāris gadiem pat uzjundīja vēsts, ka mīlnieki slepus saderinājušies, jo Samantas zeltnesī parādījās skaists gredzens, bet savā "Facebook" profilā viņa ierakstīja: "Mirklis. Brīnišķīgs, maģisks brīdis, kad divas dvēseles ir nolēmušas turpmāk lidot kopā!” Kad žurnālisti dziedātājai vaicāja, vai nudien piedzīvojusi bildinājumu, Samanta Tīna gan to kategoriski noliedza.

Arī tagad, kad jau kādu laiku dzirdamas runas, ka Samantas Tīnas un viņas dzīvesbiedra Naura ceļi šķiras, mūziķe pauž izbrīnu. "Jēziņ, kas šo burbuli jau ir kaut kur palaidis?! Nē, viss ir kārtībā. Tas ir kaut kāds sviests! Arī mana māsa brīnījās, ka Naurim feisbukā ir uzrakstīts, ka viņš ir brīvs! Nu, cilvēki mīļie, mēs neesam tie, kas feisbukā savu attiecību statusu norāda. Viņam šis statuss nekad citāds nav bijis, tāpat arī man. Pats interesantākais, ka neesat pirmie, kas man to jautā, un man ir diezgan interesanti... Bet varbūt es kaut ko nezinu. (Smejas.) Būs mājās runāšana! Nē, viss ir kārtībā, nav pamata satraukumam,” apgalvo Samanta Tīna.

Arī Nauris žurnālam noliedzis, ka attiecības ar populāro dziedātāju ir beigušās. "Nē, kāpēc tā vaicājat? Ir mazāk jāklausās cilvēku runas. Ik pa laikam kādam patīk izdomāt, lai dzīve interesantāka. Par soctīkliem runājot, mēs vispār nekad neesam akcentējuši, ka esam pāris. Mums tiešām viss ir brīnišķīgi!” apliecina Nauris Liepiņš.

Citas ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

“No Latvijas, speciāli NTV!” Kā Kremļa mediji izmanto Latvijas žurnālistus valsts nomelnošanai 30
Anglijā atrisināta pazuduša lietuvieša mistērija: par mirušu uzskatītais viesstrādnieks rūpīgi slēpies
FOTO: viesi dodas vērot Dž.Dž.Džilindžera jaunāko iestudējumu "Petuški"

Попа, как у Ким: «Живой Кен», ставший женщиной, показал фигуру в купальнике

Королевская семья неожиданно "поздравила" герцогиню Меган с 39-летием