Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Helēna Mirrena. (Foto: Vida Press)

"Megana bija brīnišķīgs papildinājums karaliskajai ģimenei," - uzskata Helēna Mirrena, kas saņēma "Oskaru” par Elizabetes II tēlošanu

Slavenības
28. februārī 13:29 2020. gada 28. februārī 13:29
  Jauns.lv
Britu aktrise Helēna Mirrena (74) 2007. gadā saņēma augstāko apbalvojumu kino industrijā – “Oskara” balvu – par Elizabetes II atveidojumu filmā “Karaliene” (“The Queen”). Sekojot līdzi notikumiem britu karaļnamā, nopelniem bagātā aktrise izteikusi arī savu viedokli. Viņa uzskata, ka “Megana bija brīnišķīgs papildinājums karaliskajai ģimenei”, turklāt Mirrena “aplaudē” Saseksas hercogu lēmumam atkāpties no karaliskajiem pienākumiem, - aktrises vārdus citē izdevums “Variety”.

Princis Harijs un Megana Mārkla. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Helēna Mirrena šonedēļ tiek godināta Berlīnes filmu festivālā, kurā viņai šogad piešķirts "Zelta lācis" par mūža ieguldījumu. Aktrisei ir arī kas sakāms par pēdējā laika skandalozāko un skaļāko situāciju savā dzimtenē: Harija un Meganas aiziešanu no karaļnama. “Manuprāt, viņu intuīcija ir absolūti pareiza, un es aplaudēju viņu lēmumam. Pat ļoti,” Saseksas hercogu izvēli aizstāv Meganas amata māsa un Harija tautiete. “Jā, protams, situācija ir sarežģīta.”

Helēna Mirrena kā Elizabete II filmā “Karaliene” (2006). (Foto: ©Miramax/Courtesy Everett Collection/ Vida Press)

“Megana Mārkla bija brīnišķīgs papildinājums karaliskajai ģimenei – apburoša, visu darīja pareizi, bija gracioza, mīlīgas dabas, tā vien šķita… Ou! Kas par jauku papildinājumu. Viņa nebūt nelikās neirotiska…”

Helēna Mirrena, tiekoties ar karalieni Elizabeti II Bekingemas pilī 2014. gadā. (Foto: Vida Press)

“Tieši tāpēc es domāju, ka šis zināmā mērā ir zaudējums [karaļnamam]. Taču tajā pašā laikā uzskatu, ka viņu intuīcija ir absolūti pareiza. Vēl es domāju, ka viss, cerams, nokārtosies un dzeltenās preses “pērļu mednieki” tiks pāri šai traumai, ka nebūs vairs kam nemitīgi uzbrukt. Viņi atradīs citu upuri… varbūt tagad tā būšu es,” pasmējusies izcilā aktrise.

Saistītās ziņas

Kas patiesībā notika ar Hariju un Meganu, un kas tad īsti viņus gaida tālāk 12
Hercogieni Kamillu jautājums par Harija un Meganas sāgu pārsteidz nesagatavotu 1
Slavens brits nosauc Meganu par egoistisku pašlabuma meklētāju, kas paņirgājusies par karalieni 19

Helēna Mirrena atzīst, ka savas visnotaļ garā karjeras laikā ievērojusi, ka attieksme pret aktrisēm-sievietēm šovbiznesa industrijā krietni uzlabojusies. “Ak, dievs, vēl ir daudz darba, kas jāpaveic, bet šobrīd jau ir ārkārtīgi laba situācija. Tiešām ļoti laba,” viņa paslavējusi. “Mani tikai dzen izmisumā tas, ka pašai vairs nav 23 gadi, un šī jaunā pasaule vairs nav atvērta man. Kāda tā ir tagad, pasaule ir ievērojami labāka, nekā bija tolaik, kad man pašai bija 23.”

Par “izcilāko paraugu sievietēm” Mirrena nosauc bijušo britu premjerministri Mārgaritu Tečeri. “Ne tāpēc, ka es ticēju viņas politikai – tieši pretēji, pilnībā tai nepiekritu. Es arīdzan nedomāju, ka viņa bija lielisks cilvēks. Taču, tolaik, kad maza meitenīte redzēja Tečeri televīzijā, viņa jautāja – “Mammīt, kas tā par tanti?”, un mamma atbildēja – “Tā ir Anglijas premjerministre.” Bet četrgadniece secinājusi – “O, sievietes var būt Anglijas premjerministres!” Tā nebija, kad man pašai bija četri gadi,” norāda Mirrena.

Citi šobrīd lasa

Vai esi jau nolēmis rezervēt lidojuma biļeti? Epidemiologu ieteikumi, ko vērts ņemt vērā
Kā ilgāk saglabāt grieztos ceriņzarus?
VIDEO: Rīgā no brauktuves "noslauka" vieglo auto un savaino gadu vecu bērnu 1
Pievienot komentāru

"Грудь вывалилась": Агата Муцениеце шокировала снимком с продюсером "Интернов"

Отец Жанны Фриске пожаловался на тяжелое материальное положение