Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Vida Press

Ar dievu, miljoni - karaliene aizliedz Harijam un Meganai pelnīt ar “karalisko” zīmolu 13

Slavenības
2020. gada 22. februārī 06:09 2020. gada 22. februārī 06:09
  Jauns.lv
Saseksas hercogs un hercogiene saņēmuši negaidītu triecienu. Karaliene Elizabete II ir pret to, ka Harijs un Megana naudas pelnīšanas nolūkos izmantotu karalisko zīmolu “Sussex Royal”.

38 gadus vecā amerikāņu aktrise un 35 gadu vecais britu princis zaudējuši iespēju vairot savu finansiālo neatkarību, izmantojot karalisko zīmolu. Elizabete II pavēlējusi mazdēlam un viņa sievai atteikties no karaliskā statusa piesaukšanas naudas pelnīšanas nolūkos. Karaliene atgādinājusi, ka viņi tomēr izvēlējušies pārtraukt darbu kā britu karaļnama pārstāvji.

Šāds Viņas Majestātes verdikts pārsteidzis Saseksas hercogus absolūti nesagatavotus. Runā, ka viņi jau ieguldījuši vairākus desmitus tūkstošus sterliņu mārciņu jaunas mājaslapas izveidošanai un sava tirdzniecības zīmola reģistrācijai.

Harijam un Meganai nāksies izdomāt jaunu nosaukumu kā savu “firmas zīmi”, jo garās sarunas ar karalieni un Bakingemas pils augstu stāvošām personām nav devušas vēlamo rezultātu.

“Daudzējādā ziņā šāds rezultāts bija neizbēgams, ņemot vērā viņu lēmumu aiziet. Taču tas noteikti ir trieciens pārim, jo viņi tik daudz ieguldījuši Saseksas Karaliskā zīmola izveidē. Laulāto draugu sākotnējais plāns – būt pa pusei strādājošiem, pa pusei nestrādājošiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem – nekad nedarbosies. Ja viņi nepilda oficiālos pienākumus un tagad meklē citas peļņas iespējas, viņiem nedrīkst atļaut pārdot sevi kā britu karaliskai ģimenei piederošus,” norādījis kāds no karaļnamam tuviem cilvēkiem.

Tagad hercogu pārim nāksies pārdēvēt savu mājaslapu un labdarības organizāciju – Saseksas hercoga un hercogienes fondu “Sussex Royal”. “Tā kā viņi atkāpjas no karalisko pienākumu pildīšanas un centīsies strādāt pie finansiālas neatkarības, vārda “karalisks” izmantošanu ir nopietni jāizvērtē. Apspriešanās aizvien turpinās,” norādījis zinātājs.

Saistītās ziņas

Princis Harijs atbildējis uz svarīgāko jautājumu - vai viņš aizvien ir troņmantnieku rindā
Hercogiene Megana un princis Harijs atlaiduši no darba savu Londonas personālu 1
Princis Harijs vēlas apturēt seriālu “The Crown”, pirms tur ķeras pie viņa dzīves iztirzāšanas

Harija un Meganas oficiālajam “Instagram” kontam (@sussexroyal) ir vairāk nekā 11 miljoni sekotāju. Pāris ar šo vārdu jau iesniedzis desmitiem pieteikumu dažādiem tirgošanai paredzētiem produktiem. Hercogi šā gada jūnijā plānoja laist klajā dažādu preču kolekciju, sākot ar krāsu zīmuļiem līdz īsajām zeķītēm, - informē lielākais britu bulvārpreses izdevums “The Sun”.

Karaliene skaidri likusi noprast, ka viņai nav pieņemami tādi ģimenes pārstāvji, kas cenšas gūt labumu ar savu sociālo statusu. Pārrunu laikā darīts zināms, ka vārda “karalisks” izmantošana attiecībā uz sevi pārim turpmāk būtu jāpārtrauc. Iespējams, ka Harijs un Megana turpinās pārrunas, lai viņiem ļautu sevi aizvien pieteikt kā Saseksas hercogu un hercogieni. Šie tituli viņiem pagaidām nav atņemti.

Citi šobrīd lasa

Kuldīgas slimnīcas mediķes stāsta, kā jūtas nedēļu pēc Covid-19 vakcīnas saņemšanas 12
Covid-19 izraisītās krīzes dēļ Lielbritāniju pametuši simtiem tūkstošu cilvēku 3
1000 eiro mēnesī un Covid-19: prestižā pansionātā klaja bezdarbība noved pie klientes nāves 1
Skatīt visus komentārus

«Содержимое нас всех сразило»: вдова Задорнова о неожиданной находке в вещах сатирика

«Уверенная девушка стала подавленной женщиной»: Муцениеце о браке с Прилучным