Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zināms, cik izmaksā Zavorotņukas ārstēšana 1

Slavenības
21. oktobrī 16:14 2019. gada 21. oktobrī 16:14
Jauns.lv
Krievijas televīzijas kanāla NTV žurnālisti uzzinājuši, cik izmaksā aktrises Anastasijas Zavorotņukas ārstēšana vienā no medicīnas centriem Rubļovkā, kur, pēc neoficiālas informācijas, aktrise šobrīd iziet rehabilitācijas kursu.

Pēc neoficiālas informācijas, krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka šobrīd iziet rehabilitācijas kursu medicīnas centrā Rubļovkā. (Foto: Sputnik/Scanpix)

Televīzijas kanāla korespondenti paziņojuši, ka iestādē notiek turīgu un VIP klientu rehabilitācija.

Uzturēšanās šajā centrā luksusa palātā izmaksā no 450 līdz 590 eiro diennaktī, bet dažādu pakalpojumu cenas svārstās no 70 līdz 700 eiro.

Iepriekš masu medijos parādījās runas par to, ka populārā seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne iziet rehabilitāciju Eiropas medicīnas centrā, Žukova ciematā Rubļovkā.

Šī medicīnas iestāde strādā visu diennakti un tajā uzturas cilvēki, kas cieš no onkoloģiskām saslimšanām un iziet dažādus ārstniecības kursus.

Informācija par smagi slimo Zavorotņuku masu medijos parādījās septembrī. Oficiāli aktrises ģimene izskanējušo informāciju nav komentējusi, taču apstiprina faktu par viņas smago saslimšanu. 

Jau vēstīts, ka pēc mediju rīcībā esošās informācijas, Zavorotņuka izvesta no Eiropas medicīnas centra, kur viņa atradās pēdējo mēnesi. Ārstēšana turpmāk notikšot stacionāri.

Aktrise turpinās ārstēšanos citā vietā. Par to ārstiem paziņojuši radinieki. Patlaban Zavorotņukas veselības stāvoklis tiek raksturots kā smags.

Smagi slimās aktrises Anastasijas Zavorotņukas seriāla “Mana mīļā aukle” kolēģis, krievu aktieris Sergejs Žigunovs atklājis, ka viņa bijusi šokēta par ārstu vārdiem. Žigunovs uzskata, ka pārvešana uz citu klīniku nenozīmē, ka aktrisei kļuvis labāk.

“Domāju, ka ārsti rīkojās nepareizi pasakot taisnību par to, cik ilgi viņai atlicis. Tas ir kā spriedums, tas salauzīs jebkuru cilvēku, sevišķi sievieti,” sacījis Žigunovs.

Citi šobrīd lasa

Modes tīrradne Tilda Svintone: "Cilvēki vienkārši netic, ka sieviete var izskatīties šādi" 7
Lauzti kauli un vecas traumas - kruķu sērga Latvijas šovbiznesā
Esmeralda Ermale: "Bez iekšējā starojuma sieviete ir tikai skaista bildīte"
Pievienot komentāru

«Любовь, похожая на сон»: «Живое» выступление Аллы Пугачевой попало в Сеть

Герцогиня Кэтрин отчитала радиоведущего, который подшутил над ее дочерью