Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Tas ir kā spriedums" - bijušais kolēģis Žigunovs atklājis patiesos iemeslus, kāpēc Zavorotņuka izrakstījusies no slimnīcas 9

Slavenības
2019. gada 10. oktobrī 13:23 2019. gada 10. oktobrī 13:23
  Jauns.lv
Smagi slimās aktrises Anastasijas Zavorotņukas seriāla “Mana mīļā aukle” kolēģis, krievu aktieris Sergejs Žigunovs atklājis, kāpēc viņa izrakstīta no slimnīcas, vēsta “Postimees”.

Pēc aktiera teiktā, Anastasija bijusi šokēta par ārstu vārdiem. Žigunovs uzskata, ka pārvešana uz citu klīniku nenozīmē, ka aktrisei kļuvis labāk.

“Domāju, ka ārsti rīkojās nepareizi pasakot taisnību par to, cik ilgi viņai atlicis. Tas ir kā spriedums, tas salauzīs jebkuru cilvēku, sevišķi sievieti,” sacījis Žigunovs.

Bijušais aktrises mīļotais uzskata, ka “Eiropas medicīnas centrā” viņa nav varējusi atrasties nemitīgās preses uzmanības dēļ, kas traucējusi ārstēšanos. Stacionārā Zavorotņuka reģistrējusies ne ar savu vārdu, bet tāpat saglabāt noslēpumu neesot izdevies.

“Atradās cilvēki, kuri viņu atpazina un sāka stāstīt visādas pasakas. Lūk, jums vēl viens iemesls, kāpēc Anastasija pameta klīniku. Viņai vienkārši neļāva normāli ārstēties,” paziņojis aktieris.

Aktrise Anastasija Zavorotņuka. (Foto: RIA Novosti)

Viņš pārliecināts, ka aktrise pati pieņēmusi lēmumi par izrakstīšanos un turpinās ārstēšanos citā vietā.

Jau vēstījām, ka Krievijas populārā aktrise Anastasija Zavorotņuka praktiski neesot atpazīstama, paziņojuši aculiecinieki, kas redzējuši viņu pēc izrakstīšanas no slimnīcas. 

Tika ziņots, ka aktrise ir paralizēta, viņai konstatētas metastāzes, pneiponija un tiek veikta mākslīgā elpināšana. Pēc tam, kad aktrise iznākusi no komas un sākusi elpot patstāvīgi, viņa pārversta uz parasto palātu.

Sievietes stāvoklis lai arī stabils, tomēr esot ļoti smags. “Vienkārši briesmīgi skatīties uz viņu!” – paziņojis kāds no aculieciniekiem, kas bijis klāt brīdī, kad Zavorotņuka atstājusi klīniku. Pēc aculiecinieku teiktā aktrise vesta ratiņkrēslā. Uz acīm viņai bijušas masīvas saulesbrilles.

Tāpat minēts, ka sieviete stipri pieņēmusies svarā un tieši tāpēc arī neesot atpazīstama. Radinieki ne mirkli neatstājot aktrisi vienu pašu. Piemēram, aktrises māte viņu apciemo katru dienu.

Citi šobrīd lasa

"Beidzot visu dienu varu pabūt mājās," - hokejists Kaspars Daugaviņš savā paradīzē bauda ģimenisko idilli
Alkoholiķu reitings pēc zodiaka zīmes: kam ir vislielākais risks 8
Izskan pirmās versijas, kā pansionātā "Mārsnēni" sācies Covid-19 uzliesmojums
Skatīt visus komentārus

Муж звезды «Москва слезам не верит» умер от коронавируса, сама актриса также больна

Вся в кровоподтеках: фото и видео Агаты Муцениеце шокировали поклонников 1