Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lai cik atšķirīgas būtu hercogienes Ketrīna un Megana, pat viņu garderobēs atrodamas līdzīgas lietas. (Foto: CAMERA PRESS/Giles Anderson / Vida Press)

Četri apģērbi, kas ir gan hercogienes Ketrīnas, gan Meganas garderobē

Slavenības
2019. gada 29. septembrī 07:53 2019. gada 29. septembrī 07:53
  Jauns.lv
Bieži tiek diskutēts par to, ko nu kura slavenība uzvilkusi uz kādu pasākumu. Taču mēs arī labi zinām, ka ikviena drēbju skapī ir apģērbi, kas veido pamata garderobi, un tie parasti tiek nēsāti visbiežāk! To mēdz dēvēt par klasiku. Šādi apģērbi ir atrodami kā Kembridžas hercogienes Ketrīnas, tā Saseksas hercogienes Meganas garderobē.

Ne velti šādus apģērbus mēdz dēvēt par klasiku. Tie nekad neiziet no modes un ir vērtīgākais naudas ieguldījums, ja vienmēr pirms pirkuma izdarīšanas apdomā, cik reizes konkrēto apģērbu vai apavu pāri uzvilksi.

Arī karaļnama pārstāvēm nav sveša tā sauktā kapsulas jeb pamata garderobe. Lai gan sabiedrībā bieži tiek izcelts, cik atšķirīgas ir hercogienes Megana un Ketrīna, un viņu ģērbšanās stils, taču pat viņu garderobēs atrodamas līdzīga stila drēbes un apavi. Turklāt ne tikai ir atrodami, abas dāmas tos mēdz nēsāt atkārtoti. Vēl un vēl.

Sākot no garo bikšu modeļa, kas piestāv gandrīz pie visa, līdz elegantām kurpēm, kas piešķir izsmalcinātību jebkuram apģērbam. Aplūkojam četrus garderobes elementus, kas atrodami kā hercogienes Ketrīnas, tā hercogienes Meganas garderobē.

Balta kreklblūze ar podziņām

Vai ir kaut kas vēl klasiskāks par vienkāršu baltu kreklblūzi ar podziņām? To var nēsāt gan pie melnām biksēm, kā to dara Megana, gan krāsainām, kā izvēlējusies hercogiene Ketrīna.

Miesas krāsas laiviņas

Par miesas krāsas laiviņām izdoto naudu nekad nevajadzēs nožēlot. Ketrīna un Megana šādas kurpes velk gan pie piegulošiem džinsiem, gan puķainām kleitām, un viņas vienmēr ir stilīgas.

Pieguloši džinsi

Karalienei Elizabetei II ļoti nepatīk, ja nēsā garās bikses, taču viņa pārāk neiebilst, ja mazdēlu sievas tādas izvēlas, dodoties uz sportiskāka rakstura pasākumiem.
Turklāt modes eksperti apgalvo: ja ir kāds apģērbs, kas modē atgriezīsies gadu no gada, tad tie būs tieši pieguloši džinsi. Tie ir ērti, turklāt viegli kombinējami ar gandrīz jebko.

Žakete

Keita Midltone un Megana Mārkla zina, ka laba žakete ir neatsverams garderobes elements. Klasiskais griezums vienmēr nēsātājai piešķir eleganci un noslīpētu kopskatu. Žakete ir mūžīga vērtība, ko var nēsāt atkal un atkal.

Citi šobrīd lasa

Sipeniecei šodien 50! Kā Jaunpils Baibiņa izauga par zvaigzni 11
Kas startēs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās? Uz priekšvēlēšanu starta līnijas jau nostājušies deviņi saraksti 11
FOTO: sabiedrībā zināmi ļaudis novērtē operas "Pīķa dāma" jauniestudējumu, kas veltīts Andreja Žagara piemiņai 10
Pievienot komentāru

«Мы ждем четвертого!»: Анна Седокова подтвердила свою беременность

Видео: Волочкова запуталась в платье и упала во время фотосессии