Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Prinča Džordža mammas uzņemtie portreti (Foto: Kembridžas hercogiene Katrīna)

Daudz laimes, princi Džordž! Kembridžas hercogiene Keita publicē personīgus foto dēliņa 6. jubilejā

Slavenības
22. jūlijā 06:39 2019. gada 22. jūlijā 06:39
Jauns.lv
Kembridžas hercogu pāra Viljama un Keitas pirmdzimtajam dēliņam Džordžam šodien, 22.jūlijā, aprit 6 gadi. Ar iepriekš nedzirdētiem faktiem britu tabloīdiem padalījusies kāda karaliskajai ģimenei pietuvināta persona.

Dēla 6. dzimšanas dienā ar mīļām un sirsnīgām bildēm padalījusies pati Kembridžas hercogiene Keita, kura brīvajā laikā aizraujas ar fotografēšanu.

Zināms, ka mazais princis Džordžs, pilnajā vārdā Džordžs Aleksandrs Luijs, pašlaik ir trešais rindā uz troni. 

Prinča Džordža mammas uzņemtie portreti (Foto: Kembridžas hercogiene Katrīna)

Runā, ka Džordža vecvecmāmiņa, Lielbritānijas karaliene Elizabete II, katru reizi, kad mazmazdēliņš nakšņo Bakingemas pilī, viņa gultas kājgalī novieto kādu dāvaniņu.

Pats princis vecvecmāmiņu mīļi dēvē par "Gan Gan". Viņas Majestāte nereti "izejot no tēla", pavadot laiku ar savu mazmazdēlu.

Prinča Džordža mammas uzņemtie portreti (Foto: Kembridžas hercogiene Katrīna)

Tie, kuri redzējuši Džordžu uzaugam, droši apgalvo, ka mazais puika ir savam vecumam ļoti patstāvīgs, bet arī kautrīgs. Lai gan viņam patīk spēlēties kopā ar savu māsu Šarloti, viņš pēc dabas esot nopietnāks. Tomēr, kad Džordžs jūtas komfortabli, viņš ir ļoti runātīgs, atvērts un zinātkārs zēns.

Prinča Džordža mammas uzņemtie portreti (Foto: Kembridžas hercogiene Katrīna)

Kā stāsta zinātāji, jaunajam princim ļoti patīk pavadīt laiku kopā ar savu mammu, cept picu un rotaļāties dārzā, kas īpaši iepriecinot viņa vectēvu, princi Čārlzu. Vēl puika aizrautīgi kolekcionējot spēļu helikopterīšus.

Dzimšanas dienu jubilārs kopā ar saviem radiem, tai skaitā māsu Šarloti un jaunāko brāli Luiju, visticamāk svinēs viņa vecāku īpašumā Anmerā, Norfolkā - lauku mājā, kuru Kembridžas hercogu pāris savā kāzu dienā saņēma dāvanā no karalienes Elizabetes II.

Džordža vecāki Kembridžas hercogiene Ketrīna un princis Viljams cenšas darīt visu, lai dēla bērnība būtu pēc iespējas "normālāka".

Citi šobrīd lasa

FOTO: mūzikas mīļi Jūrmalā bauda čellista Mišas Maiska un Krievijas Nacionālā orķestra koncertu 1
Rīgā piestājusi kolorītam krievu uzņēmējam piederoša viena no pasaules lielākajām un dārgākajām jahtām – “Black Pearl” 12
Neatveroties izpletnim, sieviete Kanādā krīt no pusotra kilometra augstuma un izdzīvo 5

Принц Гарри и герцогиня Меган просили Елизавету II дать им комнату в Виндзорском замке

Бывшая возлюбленная принца Гарри решила выйти замуж за его тезку 1