Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sandis Kiops ar draudzeni Dainu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Skandalozā Sanda Kiopa draudzeni jauc ar Olgu Rajecku 25

Slavenības
23. jūnijā 10:17 2019. gada 23. jūnijā 10:17
Vita Zvaigznīte | Žurnāls "Kas Jauns"
Kolorītā mūziķa Sanda Kiopa (39) dzīvesbiedre Daina Laukmane (55) ik uz soļa tiek jaukta ar dziedātāju Olgu Rajecku.

Sandis Kiops, kas pazīstams pēc dziesmas "Pīlādžoga" un Kombuļu Ineses kailvideo radīšanas, pagājušajā nedēļā apmeklēja Latvijā pirmā "YouTube" šova "Gribi kļūt slavens?" atklāšanas ballīti Kalnciema kvartālā.

Viņam līdzi bija dzīvesbiedre Daina Laukmane, ar ko skandalozais mūziķis ir kopā jau piecus gadus, regulāri par sevi 16 gadu vecākajai draudzenei mīlestību apliecinot jaunā dziesmā. Kamēr pāris pozēja fotogrāfiem, nevarēja nepamanīt, kā klātesošie cits citam taujāja, vai ar Kiopu kopā ir atnākusi Olga Rajecka.

Izrādās, tas, ka Daina tiek jaukta ar Olgu, nav jaunums arī pašiem dziesminiekiem. „Par Olgu mani notur bieži,” žurnālam "Kas Jauns" atzīst Daina, piebilstot, ka tāpēc radušās arī visai nepatīkamas situācijas. „Ir bijis pat tā, ka jāpamet vakars, jo Olgai ir daudz fanu, no kuriem daži – nepatīkami uzmācīgi,” turpina viņa. Daina ikdienā saimnieko Vecmīlgrāvja "Grīvas krogā" un necenšoties līdzināties dziedātājai – esot tāda, kāda esot. „Nekad neesmu centusies viņu atdarināt, drīzāk jājautā, vai viņa nav centusies atdarināt mani,” nosmej Daina.

Personīgi ar Olgu viņa pazīstama neesot, – turpina Daina, kas kļuvusi gan par Kiopa mūzu, gan skatuves partneri. Patiesībā ar mūziku arī viss sācies – Daina, būdama gandrīz 25 gadus laimīgi precēta triju bērnu mamma, aizgājusi pie Kiopa pamācīties dziedāšanu un drīz vien viņa studijā arī palikusi.

Kiops sarunā ar "Kas Jauns" atklāj, ka kāds puisis esot bijis pat dusmīgs uz viņu, ka atnācis kopā ar Rajecku. „Domāju, ka viņš bija greizsirdīgs. Prasīja, kāpēc ar Rajecku esmu kopā, – viņš laikam gribēja manā vietā būt,” novērojumos par to, ka draudzene tiek jaukta ar populāro dziedātāju, dalās Kiops. Vēl tagad Dainai ausīs skanot intonācija, kādā Olgas fans atļāvies ar viņu runāt. „„Vari ģērbties, kā gribi, krāsoties, kā gribi, es tevi pazīšu vienmēr…” Tas bija nepatīkami un traucējoši, tāpēc no tā pasākuma gāju prom,” atceras Daina.

Citi šobrīd lasa

Politiķu padomniece Sandra Sondore: "Kopš man ir atklājies Dievs, esmu daudz laimīgāka"
VIDEO: Kazahstānā vilciens milzīgā ātrumā ietriecas uz sliedēm stāvošā pasažieru autobusā 2
VIDEO: vīrietis Spānijā filmēja negaisu, bet kadrā tika arī objekts, par ko ieinteresējās NASA 27
Tēmas: Olga Rajecka
Skatīt visus komentārus

«Пусть к Насте поднесут ребенка»: отец Фриске дал совет родным Заворотнюк 1

«У мамы будет еще одна девочка»: дочь герцогини Кэтрин рассказала о ее беременности