Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Viņsaulē pāragri aizgājusi "ērkšķu šova" dalībniece Solvita 6

TV
7. jūnijā 11:25 2019. gada 7. jūnijā 11:25 | Papildināts, 7. jūnijā 11:55
Jauns.lv
Pēc ilgstošas cīņas ar smagām slimībām mūžībā aizsaukta sociālā TV projekta “Caur ērkšķiem uz...” otrās sezonas dalībniece Solvita, informē raidījuma producente Aija Strazdiņa.

Lai arī projekta laikā Solvita neslēpa savas veselības problēmas, kas krietni apgrūtināja viņas ikdienu, tomēr TV skatītāji viņu iepazina kā labestīgu un sirsnīgu cilvēku, kas nebaidās atšķirties un vienmēr saka to, ko domā: “Solvita mums atmiņā paliks kā meitene ar siltu smaidu un ilgām pēc mīlestības. Viņa bija radusi pie vientulības, tomēr pēdējā dzīves posmā jaunās sievietes slimības smagumu spēja mazināt draudzīgās attiecības, kas Solvitai bija izveidojušās ar citām projekta dalībniecēm. Diemžēl slimība izrādījās stiprāka, taču Solvita vienmēr būs neatņemama daļa no "Ērkšķu" komandas.” saka Aija Strazdiņa.

Solvitas nāve ir skumja ziņa visām “Caur ērkšķiem uz...” otrās sezonas dalībniecēm. “Tas ir liels zaudējums. Solvita bija liela cīnītāja. Līdzjūtība visiem, kas pārdzīvo kopā ar mums. Solvita mūžīgi paliks mūsu sirdīs kā labsirdīgs cilvēks, kā jauka meitene un labs draugs. Paldies, ka biji ar mums, ka biji viena no mums!” tā Alīna.


“Mīļā Solvitiņ, nekad neaizmirsīšu tās dažas dienas, kad uz Tevi turēju ļaunu prātu. Bet paejot laikam, mēs sadraudzējāmies un es sapratu, cik labsirdīgs un mīļš cilvēks Tu esi - atceros, kā mēs nakts stundās sarunājāmies un kā Tu smējies. Tu mūžīgi paliksi manā sirdī, draudzenīt. Zini, ka es tevi mīlu!" sirsnīgus vārdus draudzenei veltījusi Viktorija.

Solvita piedalījās projekta "Caur ērkšķiem uz..." otrajā sezonā, kur tika dēvēta par "labsirdīgo sātanisti". Solvitas mamma bija aizrāvusies ar alkoholu, tāpēc, vēl pavisam mazu, meiteni no ģimenes izņēma un ievietoja bērnu namā. Taču 18 gadu vecumā Solvita atgriezās pie mammas. Pirms dalības šovā nestrādāja un paļāvās uz mammas labvēlību iztikas nodrošināšanai, jo pašai bija veselības sarežģījumi – cukura diabēts.

Lielākais Solvitas sapnis bija sākt patstāvīgu dzīvi, taču pilnvērtīgi izmantot projekta laikā iegūtās balvas un uzsākt tik kāroto pašas ceļu lielajā pasaulē traucēja veselības likstas – cukura diabēta saasinājuma dēļ sievietei īpaši rūpīgi bija jāklausa mediķu norādījumiem un ar krietni lielāku atbildību jāseko līdzi savam veselības stāvoklim.

Saistītās ziņas

Labsirdīgā sātaniste, omulīgais spridzeklis, kriminālā autoritāte - iepazīsti "Caur ērkšķiem uz... " jaunās dalībnieces
Skandalozajam projektam “Caur ērkšķiem uz...” būs arī trešā sezona - tiek izsludināta dalībnieču pieteikšanās 12
Vai ir dzīve pēc "ērkšķiem" jeb kā tagad klājas šova dalībniecēm 25

Nu kļuvis zināms, ka veselības likstas tomēr ņēmušas virsroku un Solvita aizsaukta mūžībā.

Citi šobrīd lasa

Veselības grāvējs - sāls! Vai patiešām tik kaitīgs, kā mums stāsta? 24
Karaliene Elizabete nebūs prinča Harija un Meganas mazuļa kristībās
Iepazīsties - šova “Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas dalībnieki 19
Skatīt visus komentārus

В сети впервые за долгое время появилось новое фото Армена Джигарханяна

Самолет с Филиппом Киркоровым и его детьми на борту попал в ЧП при посадке