Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dziedātājs Robijs Viljamss. (Foto: AP/Scanpix)

Robijs Viljamss atklāj, ka hits "Angels" patiesībā vēsta par viņa bērnības pieredzi, sarunājoties ar mirušajiem 1

Mūzika
14. maijā 11:54 2019. gada 14. maijā 11:54
Jauns.lv
Britu mūziķis Robijs Viljamss (45) intervijas laikā pārsteidzis fanus, atklājot, par ko patiesībā vēsta viņa visu laiku veiksmīgākais muzikālais sacerējums, dziesma "Angels".

Viljamss britu tabloīdam "The Sun Online" atklājis, ka dziesma "Angels" (latviešu valodā - "Eņģeļi") tiešām sacerēta par eņģeļiem, nevis, kā daudzi uzskata, piemēram, par dziedātāja māti vai kādu citu tuvu cilvēku.

"Mans pirmais singls "Angels" vēsta par eņģeļiem. Cilvēki domā, ka es dziedu par savu māti vai kādu, kuru mīlu, bet patiesībā es dziedu par eņģeļiem. Šī dziesma līdz šim ir bijis mans lielākais hits," stāsta britu dziedātājs.

Tālāk viņš skaidro, ka bērnībā bieži sarunājies ar gariem. "Kad es biju mazs, es sarunājos ar mirušajiem. Trīs, četru un piecu gadu vecumā es tādējādi pārbiedēju savu tēvu," dziedātājs atklāj, ka vairāki notikumi viņa dzīvē saistīti tieši ar šo ārpasaules saziņu.

"Manā dzīvē nav bijis tāds brīdis, kad es šaubītos par neredzamā un netveramā eksistenci man blakus," atklāts ir slavenais mūziķis. Viņš bērnībā bieži piedzīvojis apzinātos sapņus un pat redzējis NLO. Trīs bērnu tēvs stāsta, ka, lai gan sākotnēji viņš uzskatījis, ka redz spokus, vairs viņš tā apgalvot nevarot, jo neesot pārliecināts, kas īsti bijis redzētais.

Izrādās, ka arī dziesma "Arizona" atklāj viņa pieredzi, novērojot NLO San Fernando ielejā. Brīdī, kad viņš strādājis pie dziesmas par citplanētiešiem, viņš debesīs pamanījis zeltainu, gredzena formas riņķi.

Tāpat Viljamss uzskata, ka tieši šī ticība nezināmajam un paranormālajam padarījusi viņu par tik veiksmīgu un visā pasaulē populāru mūziķi.

Citi šobrīd lasa

"Ziniet, Olga, tas ziņotājs it kā esmu es..." Valdis Lūriņš par "Čikāgas piecīšiem" un atrašanos čekas maisos 3
FOTO: "Prāta Vētra" Liepājā kopā ar fanu pūli nosvin 30 gadu jubileju 103
Liepājas policisti atklāj vienīgo problēmu, kas pilsētā radusies "Prāta Vētras" koncerta dēļ 65
Pievienot komentāru

Максим Галкин умилил поклонниц пляжными забавами с сыном в Юрмале 1

"Я долларовый миллионер": Ксения Собчак рассказала, как заработала первый крупный гонорар 1