Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dziedātāja Gvena Stefani. (Foto: Instagram)

Fani kritizē Gvenas Stefani seju: „Tavs ārsts ir pārcenties” 5

Slavenības
14. aprīlī 10:17 2019. gada 14. aprīlī 10:17
Jauns.lv
Dziedātāja Gvena Stefani (49) sociālajos tīklos padalījusies ar fotogrāfijām no kantri mūzikas balvu ceremonijas vakara, ko apmeklējusi kopā ar savu draugu kantri zvaigzni Bleiku Šeltonu (42). Fani un kritiķi šoreiz ir vienās domās – Gvena vairs neizskatās pēc sevis pašas.

Vairāki „Instagram” lietotāji secinājuši, ka dziedātāja Gvena Stefani kantri mūzikas balvu ceremonijas vakarā bija lietojusi pārāk daudz sejas dekoratīvās kosmētikas jeb arī veikusi filleru injekcijas lūpās, kas viņas seju padarījušas svešu un samākslotu.

Fani mudinājuši Gvenu „neaizrauties ar lūpu injekcijām” un norādījuši, ka to dēļ mūziķe šobrīd izskatoties „neatpazīstama”.

„Gvena, tu esi satriecoša tāda, kāda esi,” raksta viena no fanēm. „Mēs visi redzam, ka ar lūpu injekcijām ir iets par tālu. Protams, tu vari darīt, ko vēlies, bet tie, kas vēl tev labu, domā, ka pievilcība ir mazliet dabiskākā izskatā.”

Kāda cita fane lūgusi Gvenu nedusmoties, ka viņai labāk patīk mazliet citāds mūziķes izskats.

Par spīti nedaudz kritiskajām piezīmēm, fani nav skopojušies ar mīlestības izpausmēm. Viņi dziedātāju nosaukuši par „burvīgu” un „vienmēr topā”.

Pati Gvena Stefani un viņas partneris Bleiks Šeltons vakaru izbaudīja, neraugoties uz kritiķu piezīmēm.

Gvena Stefani ar kantri dziedātāju un talantu šova „The Voice” žūrijas kolēģi Bleiku Šeltonu ir kopā kopš 2015. gada novembra.

2015. gadā vīra neuzticības dēļ izjuka Gvenas Stefani un grupas „Bush” mūziķa Gevina Rosdeila (53) 13 gadus ilgusī laulība. Tā paša gada augustā Gvena iesniedza tiesā šķiršanās prasību, kā iemeslu minot „nesamierināmas atšķirības”. Laulība oficiāli šķirta 2016. gada 8. aprīlī, Rosdeilam piekrītot „nevienādam īpašumu sadalījumam”.

Šajā laulībā pasaulē nākuši Stefani un Rosdeila trīs dēli – Kingstons (12), Zuma (10) un Apollo (5).

Bleika Šeltona pagātne ir divas šķirtas laulības. Laika posmā no 2003. gada līdz 2006. gadam viņš bija precējies ar savu ilggadējo draudzeni Keinetu Gernu.

Savukārt, 2005. gadā Šeltons iepazinās ar kolēģi kantri dziedātāju Mirandu Lamberti. Pēc četriem draudzības gadiem – 2010. gada maijā – viņš mīļoto bildināja, vispirms atļauju prasot draudzenes tēvam. Pāris apprecējās 2011. gada maijā Teksasā.

2015. gada jūlijā Šeltons un Lamberte paziņoja, ka šķiras.

Bleikam Šeltonam savu bērnu nav, bet viņš lieliski saprotas ar Gvenas Stefani trim atvasēm.

Citi šobrīd lasa

Video, kurā redzama Merkeles trīcēšana, komentējis britu ārsts: “Tur iemesli noteikti ir nopietnāki par dehidratāciju” 22
Likumsargi Ņujorkā bija pārliecināti, ka parkā atraduši mirušu zīdaini; patiesība atklājās tikai pēc pāris stundām 24
Sinoptiķi teju visā valstī izplata oranžo brīdinājumu par laikapstākļiem tuvāko 3 stundu laikā 14
Skatīt visus komentārus

"Спасибо, что сейчас вы здесь": умирающая от рака Александра Яковлева отыграла последний спектакль

Браку герцогини Меган и принца Гарри предрекли скорое крушение