Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Daniels Kreigs atveidos aģentu 007 arī nākamajā Džeimsa Bonda franšīzes filmā. Tā gan būšot pēdējā ar viņu slavenā aģenta tēlā. (Foto: Vida Press)

Oficiāli apstiprināts - Daniels Kreigs atkal būs Džeimss Bonds! 1

Kino
2018. gada 26. maijā 06:22 2018. gada 26. maijā 06:22
  Kasjauns.lv
Lai gan britu aktieris Daniels Kreigs (50) savulaik izteicās, ka drīzāk pārgriezīs sev vēnas, nekā atkal iejutīsies aģenta 007 lomā, tikko oficiāli apstiprināts, ka aktieris piekto reizi atveidos Džeimsu Bondu. Kreiga un slavenā spiega fani var uzgavilēt!

Darbs pie Džeimsa Bonda franšīzes divdesmit piektās filmas sāksies decembrī, bet uz ekrāniem tai paredzēts iznākt 2019. gada oktobrī. Par jaunās kinolentes režisoru izvēlēts Denijs Boils.

Britu aktierim šī jau būs piektā filma, kad viņš iejutīsies slavenā spiega Džeimsa Bonda tēlā. Daniels Kreigs ar savu lēmumu atgriezties aģenta 007 lomā pārsteidzis daudzus, jo līdz šim bija ļoti kategorisks, sakot - vairs šajā lomā neatgriezīsies. Pirms trīs gadiem Kreigs pat zvērēja, ka drīzāk „pārgriezīs sev vēnas”, nekā atkal spēlēs Bondu.

„Es drīzāk... pārgriezīšu sev vēnas. Nē, ne šobrīd. Noteikti nē,” jautāts par atgriešanos Džeimsa Bonda lomā, izdevumam „Guardian” 2015. gadā apliecināja Kreigs.

„Mēs esam visu izsmēluši. Viss, ko vēlos, ir turpināt ceļu tālāk.”

„Nezinu, ko nesīs nākotne. Man nav ne mazākās nojausmas. Taču šobrīd mēs esam finišējuši. Es neko ne ar vienu neapspriežu. Ja es piekristu vēl vienai Bonda filmai, tas būtu tikai naudas dēļ.”

Šā gada martā režisors Denijs Boils deva mājienu, ka strādā pie Bonda 25. filmas scenārija, taču nevija ne vārda par to, kurš aktieris tajā atveidos Bondu.

„Mēs ar Ričardu Kērtisu patlaban strādājam pie scenārija,” ieminējās Boils. „Ceram pēc sešām vai septiņām nedēļām uzsākt filmēšanu, Pēc tam gada beigās sekos Bonds. Mēs šobrīd strādājam pie abu filmu scenārijiem.”

Saistītās ziņas

Jauno Džeimsa Bonda filmu režisēs Denijs Boils
97 gadu vecumā miris Džeimsa Bonda filmu režisors Lūiss Gilberts
Japānas Kjusju salā izvirdis vulkāns, kurš filmēts arī Džeimsa Bonda filmā

Džeimsa Bonda franšīzes 25. filma būšot pēdējā, kurā Daniels Kreigs atveidošot slaveno aģentu 007.

Citi šobrīd lasa

5 stila un modes tendences, kas būs aktuālas 2020. gada rudenī
Pāris, kura traģēdijai pirms 4 gadiem sekoja līdzi visa pasaule, sagaidīja veselīgu bērniņu 3
FOTO: skatītāji ierodas uz izrādi "Ceturtais krēsls" K.K. fon Stricka villas dārzā 2
Pievienot komentāru

«Гарри это сильно ранило»: Выяснилось, как Меган поссорила мужа с лучшим другом

«Резко ухудшилось состояние здоровья»: Ефремову дважды за день вызывали скорую помощь