Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktieris Laiems Hemsvorts ir vegāns tikai divus gadus. Viņu kļūt par vegānu iedvesmojis filmas „Hunger Games” kolēģis aktieris Vudijs Harelsons. (Foto: Vida Press)

Mailijas Sairusas līgavainis Laiems Hemsvorts nosaukts par seksīgāko vegānu Austrālijā

Slavenības
2017. gada 30. decembrī 06:32 2017. gada 30. decembrī 06:32
  Kasjauns.lv
Dzīvnieku tiesību aizstāvji, organizācija PETA par 2017. gada seksīgāko slaveno vegānu Austrālijā atzinusi filmas „Hunger Games” („Bada spēles”) aktieri un popzvaigznes Mailijas Sairusas līgavaini Laiemu Hemsvortu. Pirms gada viņu nosauca par seksīgāko slaveno vīrieti vegānu visā pasaulē.

Dzīvnieku tiesību aizstāvji, organizācija PETA par 2017. gada seksīgāko slaveno vegānu Austrālijā atzinusi filmas „Hunger Games” („Bada spēles”) aktieri un popzvaigznes Mailijas Sairusas līgavaini Laiemu Hemsvortu. Pirms gada viņu nosauca par seksīgāko slaveno vīrieti vegānu visā pasaulē.

Arī populārā austrāliešu aktiera Laiema Hemsvorta līgava dziedātāja Mailija Sairusa ir pārliecināta vegāne.

Aktieris Laiems Hemsvorts un dziedātāja Mailija Sairusa abi ir pārliecināti vegāni un uzturā nelieto ne gaļu, ne piena produktus. (Foto: Vida Press)

Laiems Hemsvorts no dzīvnieku produktu lietošanas uzturā pilnībā atteicies tikai pirms diviem gadiem. Viņš arīdzan ir zināms kā dedzīgs dzīvnieku tiesību un vides aizstāvis.

„Pārsteidzoši daudz slavenību 2017. gadā kļuvuši par vegāniem, tāpēc šogad bija īpaši grūti izvēlēties seksīgāko slaveno vegānu Austrālijā,” norādīts organizācijas PETA izplatītajā paziņojumā.

Foto: Vida Press

„Ja jums rūp sava veselība, dzīvnieku labklājība un planēta, uz kuras dzīvojam, jums jānoskatās šī dokumentālā filma,” par kino darbu „What The Health” izteicies aktieris.

„What The Health” ir 2017. gadā iznākusi dokumentālā filma, kurā tiek negatīvi vērtēta gaļas un piena produktu ietekme uz cilvēku veselību, kā arī tiek apšaubīts vadošo veselības organizāciju un farmācijas zīmolu darbs. Filmā kā veselīgākā no visām izcelta diēta, kas balstīta tikai un vienīgi uz augu valsts izcelsmes produktiem.

Šo dokumentālo filmu kritizējuši daudzi mediķi, dietologi un pētnieciskās žurnālistikas darboņi.

Foto: Vida Press

Hemsvortu kļūt par vegānu iedvesmojis filmas „Hunger Games” kolēģis aktieris Vudijs Harelsons.

„Ja ņem vērā, ka mani audzināja mīlēt visus dzīvniekus un es zinu par labumu, ko veselībai sniedz uz augu valsts bāzes veidota diēta, tas bija tikai likumsakarīgi, ka kļuvu par vegānu,” intervijā izteicies Laiems Hemsvorts. „Domājot par savu veselību un apkopojot informāciju par slikto izturēšanos pret dzīvniekiem, es vairs nespēju ēst gaļu. Jo vairāk es par to visu zināju, jo grūtāk tas kļuva. Es sapratu, ka man ir kaut kas jāmaina, tāpēc pievērsos vegāna dzīvesveidam.”

Pasaulē populārāko vegānu skaitā ierindojas mūziķis Braiens Adamss, aktrise Pamela Andersone, aktieris Keisijs Afleks, režisors Darens Aronovskis, dziedātāja Ērika Badū, aktieris Aleks Boldvins, mūziķis Treviss Bārkers, aktieris Rasels Brends, dziedātāja Mailija Sairusa, aktieris Pīters Dinkledžs, dziedātāja Elija Gouldinga, dziedātāja Ariana Grande, aktieris Vudijs Harelsons, mūziķis Entonijs Kiediss, dziedātāja Leona Lūisa, aktrises Rūnija un Keta Maras, aktrise Lī Mišela, uzņēmēja Hetere Milsa, aktrise Demija Mūra, kultūrists Džims Moriss, mūziķis Morisejs, aktrise Kerija-Anna Mosa, mūziķis Džeisons Mrazs, modele Petra Ņemcova, dziedātāja Šineida O’Konora, mūziķe Linda Perija, aktrise Mišele Feifere, aktrise Natālija Portmane, aktieris Ēriks Roberts, modele Rūbija Rouza, aktrise Portija de Rossi, aktrise Alīsija Silverstone, aktrise Vanesa Viljamsa, tenisiste Venusa Viljamsa, mūziķis Stīvijs Vonders un daudzi citi.

Citi šobrīd lasa

Princim Čārlzam bijusi ļoti emocionāla pirmā tikšanās ar mazmeitu Lilibetu
"Brīnišķīgs Jūrmalas saulriets!" Krievijas šovmenis Maksims Galkins jūsmo par vakara pastaigu Latvijā 3
FOTO: ar koncertu Saulkrastos publiku sajūsmina "Labvēlīgais tips"
Pievienot komentāru