Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kāpēc princis Džordžs un princese Šarlote nesaņems dāvanas no tautas?
Lai gan princim Džordžam un princesei Šarlotei atsūtīts tūkstošiem dāvanu no visas pasaules, vecāki bērniem tās nedos, lai pārlieku neizlutinātu. (Foto: Vida Press)

Kāpēc princis Džordžs un princese Šarlote nesaņems dāvanas no tautas?

Slavenības
2017. gada 23. decembrī 05:45 2017. gada 23. decembrī 05:45
 
Princis Viljams un hercogiene Ketrīna parūpējušies, lai viņu bērni princis Džordžs un princese Šarlote šajos Ziemassvētkos nebūtu karaliski izlutināti.

Princim Džordžam un princesei Šarlotei atsūtīts tūkstošiem Ziemassvētku dāvaniņu no visas pasaules. Taču atklājies, ka abi karaļbērni nesaņems lielāko daļu no tām. Kāds no ģimenes draugiem slavenību žurnālam „Us Weekly” pastāstījis, ka dāvanas mazajam princim un princesei atsūtījuši fani, bet vecāki, atvasēm to nezinot, nolēmuši veltes ziedot rotaļlietu bankām un citām labdarības iestādēm, kuru mērķis ir rūpes par bērniem.

Foto: Vida Press

„Ketrīna un Viljams ir ārkārtīgi piesardzīgi,” norāda paziņa. „Tik daudzu dāvanu saņemšana neatstātu labu iespaidu uz bērniem.”

Kensingtonas pils pārstāvis apstiprinājis, ka dažas dāvanas vecāki pārnesīs mājās, bet pārējās ziedos labdarībai. „Viņu karaliskās augstības ir ļoti pateicīgas par to sirsnību un dāsnumu, kāds izrādīts viņu bērniem no tautas,” norādījis pils pārstāvis.

Foto: Vida Press

Novembra beigās, viesojoties Helsinkos (Somijā), princis Viljams pats personīgi nodeva galvenajam Santaklausam vēstuli no sava dēla Džordža. Mazais princis Ziemassvētku vecītim lūdza tikai vienu dāvanu – policijas automašīnu. Džordžs ir pārliecināts, ka aizvadītajā gadā uzvedies patiešām labi un dāvanu ir pelnījis. Lapas augšpusē rakstīti vārdi „nejauks vai jauks” un puisēns apvilcis vārdu „jauks”. Savukārt princese Šarlote vēloties „leļļu māju”.

Novembra beigās, viesojoties Helsinkos (Somijā), princis Viljams pats personīgi nodeva galvenajam Santaklausam vēstuli no sava dēla Džordža. (Foto: Vida Press)

Viljamam un Ketrīnai Ziemassvētki ir laiks, ko viņi vēlas pavadīt kopā ar ģimenēm un tuviniekiem, materiālajām vērtībām nepiešķirot pārāk lielu nozīmi. Šo vērtību viņi cenšas ieaudzināt arī abos savos bērnos.

Princis Džordžs Ziemassvētkos sapņo saņemt policijas automašīnīti, bet mās – leļļu māju. (Foto: Vida Press)

Princis Džordžs un princese Šarlote piedalīsies tradicionālajā Ziemassvētku egles pušķošanā ģimenes 10 guļamistabu īpašumā „Amner Hall”. Arī auklīte Marija Borallo gatavosies svētkiem kopā ar karaļbērniem. Viņa kopā ar „Ketrīnu un bērniem gatavos cepumus un citus kārumus”.

Prinča Viljama ģimenes oficiālā Ziemassvētku fotogrāfija, ko izplatījis karaļnams. (Foto: Vida Press)

Šogad Ziemassvētki karaliskajai ģimenei būs īpaši, jo svinībās pirmoreiz piedalīsies arī prinča Harija līgava Megana Mārkla.

Citi šobrīd lasa

Viss sākās ar "bronzas Aļošu". Krievu hakeri, kuri uzlauza Ameriku un Eiropu 3
"Visai skarbi gāja," - Dženifere Rumpāne par pārdzīvoto Itālijas cietumā
"Varbūt tik ļoti mīlēja viņu" - privātmājā Olainē notikusi baisa slepkavība 1
Pievienot komentāru

«Живем на подаяния, Аллочка помогает»: Пугачева спасает Илью Резника

Герцогине Кэтрин и принцу Уильяму предстоит принять непростое решение.