Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ko mēs zinām par Meganas Mārklas attiecībām ar karalieni?
Viss liecina par to, ka Viņas Majestātei Anglijas karalienei Elizabetei II Megana Mārkla patiešām patīk. Par prinča Harija līgavu ir sajūsmā arī karalienes korgiji, viņi Meganai uzreiz bijuši lieli draugi. (Foto: Vida Press)

Ko mēs zinām par Meganas Mārklas attiecībām ar karalieni?

Slavenības
2017. gada 4. decembrī 05:42 2017. gada 4. decembrī 05:42
  Kasjauns.lv
Jau pavisam drīz aktrise Megana Mārkla būs daļa no britu karaliskās ģimenes. Nav šaubu, ka viņai, kā nākamajai 5. troņmantinieka sievai, ir jāatstāj arī labs iespaids uz karalienei Elizabeti II. Ko gan karaliene domā par mazdēla līgavu? Viss liecina par to, ka Megana viņai patīk.

Princis Harijs un Megana Mārkla apmeklē labdarības pasākumu Notingemā. (Foto: Vida Press)

Lai gan Viņas Majestāte Anglijas karaliene Elizabete II nav publiski dalījusies savās domās par bijušo seriāla „Suits” aktrisi, viņas darbi runā skaļāk nekā vārdi. Un karalienei piekrīt arī viņa mīļotie korgiji.

Tas, ka princis Harijs ir bildinājis Meganu jau nozīmē ļoti daudz. Tas liecina par to, ka Harijs ir bijis pie omītes pēc viņas svētības un akcepta, un tikai tad meties uz viena ceļa savas mīļotās sievietes priekšā. Ja tas nenozīmē, ka tu karalienei patīc, tad, kas gan vēl to varētu apliecināt?

Šā gada septembrī, kad princis Harijs karalieni personīgi iepazīstināja ar savu izredzēto, slavenību žurnāls „Us Weekly”, atsaucoties uz paziņu teikto, rakstīja, ka „Tikšanās pagāja labi. Nav šaubu, ka tā bija tikai pirmā no neskaitāmām tikšanās reizēm, kas vēl būs.”

Megana kļuvusi par jauno stila ikonu. Baltais mētelītis, kurā viņa pozēja oficiālajām saderināšanās fotogrāfijām, izpirkts zibenīgi. Nav šaubu, ka arī tumši zilo mēteli, kurā Harija līgava viesojās Notingemā, rīt jau vairs nevarēs veikalos iegādāties, jo būs izpirkts. (Foto: Vida Press)

Megana tikšanos ar Harija vecmāmiņu atsauca atmiņā arī telekanālam BBC sniegtajā intervijā, kurā abi ar līgavaini stāstīja par saderināšanos. Megana sarunā ar TV žurnālisti norādīja, ka Viņas Majestāte ir „satriecoša sieviete”.

Jau pirmajā tikšanās reizē karalienes korgiji iemīlējuši Meganu. Princis Harijs pastāstīja, ka vecmāmiņas iemīļotie suņi jau pirmajā acumirklī kļuvuši Meganai par lieliem draugiem. Abu dāmu tējas pēcpusdienas laikā korgiji gulējuši pie kājām tieši Meganai, purniņu atbalstot uz viņas pēdas.

„Korgiji tūlīt pat tevi pieņēma,” BBC intervijā atzīmē princis Harijs. „Uz mani viņi rējuši visus 33 gadus, bet te ienāk viņa un nekas. Tikai luncina astes,” teic Harijs, norādot uz līgavu.

Pēc tam, kad publiski paziņoja par prinča Harija un Meganas Mārklas saderināšanos, karaliene un viņas vīrs Edinburgas hercogs princis Filips savā oficiālajā ziņojumā norādīja: „Karaliene un Edinburgas hercogs ir priecīgi par pāri un vēl viņiem daudz laimes.” Nav šaubu, ka Viņas Majestāte un visa karaliskā ģimene ar prieku uzņem Meganu savā lokā.

Citi šobrīd lasa

Parasta nedēļa Krievijā jeb - tas iespējams tikai mūsu kaimiņvalstī. Trakāko VIDEO TOP5
180 eiro dēļ vīrietis spiests nervozēt vairākas nedēļas 4
Trīs gadus pazudušu meitenīti krievu ciemā atrod pēc shēmām uz sienas; vainīgo attaisno
Pievienot komentāru

«Я знала, когда сжимала своего первенца, что теряю второго»: Меган о выкидыше

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"