Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Maestro Raimonds Pauls. (Foto: LETA)

Pauls prāto par Eirovīziju: "Ja nav ko sūtīt, tad varbūt vajag kādu gadu arī izlaist..." 45

Slavenības
2017. gada 11. maijā 11:43 2017. gada 11. maijā 11:43
  LETA
Uzvaras laurus Eirovīzijā plūc dziedātāji ar vislabāko balsi, nevis visspožāko vizuālo izpildījumu, vērtējot Latvijas sniegumu Eirovīzijā, sacīja komponists Raimonds Pauls.

Pauls kā piemērus šādam priekšnesumam minēja Portugāles, Azerbaidžānas un Armēnijas dziedātājus, piebilstot, ka konkursi nekad nav paredzami, un, varbūt Latvijas pārstāvjiem "Triana park" sava uzstāšanās likās, kas jauns un svaigs, bet pārējai Eiropai tā nelikās.

"Ja nav ko sūtīt, tad varbūt vajag kādu gadu arī izlaist," saka Pauls, argumentējot, ka Dienvidu valstis konkursā vienmēr pārstāv dziedātāji ar ļoti augstu vokālo līmeni, un, iespējams, ir nepieciešams pagaidīt, kamēr piesakās kāds izpildītājs vai izpildītāja ar tikpat labu balsi.

Neraugoties uz to, Pauls uzskata, ka "Triana park" Eirovīzijā uzstājās labi, un neviens nav pelnījis jebkāda veida pārmetumus.

Jau ziņots, ka Latviju pārstāvošā grupa "Triana Park" ar dziesmu "Line" nav iekļuvusi Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

Latvija konkursa pirmajā pusfinālā šodien konkurēja ar Zviedrijas, Gruzijas, Austrālijas, Albānijas, Beļģijas, Melnkalnes, Somijas, Azerbaidžānas, Portugāles, Grieķijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Čehijas, Kipras, Armēnijas un Slovēnijas pārstāvjiem.

Kopumā no 18 valstu pārstāvjiem šodien finālā iekļuva desmit - Moldova, Azerbaidžāna, Grieķija, Zviedrija, Portugāle, Polija, Armēnija, Austrālija, Kipra un Beļģija.

Otrais Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināls notiks 11.maijā, savukārt lielais fināls paredzēts 13.maijā.

Citi šobrīd lasa

FOTO: amerikāņi smagi riskē un plecu pie pleca bauda siltās brīvdienas pludmalēs un baseinos 11
Sieva jūtas nodota: vīrs 30 gadus noslēpumā turējis neķītru aizraušanos
"Pirms brien rapsī pēc savas bildes - padomā," aicina Latvijas Dabas fonds 2
Skatīt visus komentārus

«Зачем так детей колошматить»: Киркорова обвинили в грубом обращении с дочерью и сыном

Галкин нестандартно поздравил падчерицу Кристину Орбакайте с днем рождения