Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Bredlijs Kūpers ar draudzeni Irinu Šaiku kļuvuši par vecākiem savam pirmajam bērnam. Mazuļa vārds un dzimums pagaidām plašākai sabiedrībai atklāts netiek. (Foto: CAMERA PRESS/ED/CE/L'Oreal / Vid)

Irinai Šaikai un Bredlijam Kūperam pirmdzimtais

Slavenības
2017. gada 10. aprīlī 19:25 2017. gada 10. aprīlī 19:25
  Kasjauns.lv
Amerikāņu aktieris Bredlijs Kūpers (42) un krievu modele Irina Šaika (31) satiekas nepilnus divus gadus. Pāris savu privāto dzīvi sargā no sabiedrības uzmanības, tāpēc daudziem tas, iespējams, būs pārsteigums, ka Šaika un Kūpers gatavojās kļūt par vecākiem. Slavenību žurnāls „People” informē, ka pirms divām nedēļām pasaulē nācis abu pirmdzimtais!

„Victoria’s Secret” modele Irina Šaika un filmas „Hangover” zvaigzne Bredlijs Kūpers nezināja mazuļa dzimumu līdz pat bērna nākšanai pasaulē. Pāris izvēlējās šo ziņu atstāt kā pārsteigumu pašiem sev, nenoskaidrojot to profilaktiskajās pārbaudēs. Lai gan mazulis nācis pasaulē jau pirms divām nedēļām, jaunie vecāki plašākai sabiedrībai vēl nav atklājuši ne bērna vārdu, ne arī dzimumu.

Šā gada 30. martā Irina redzēta ejam iepirkties kopā ar mammu Olgu, un viņa augums neradīja ne mazāko aizdomu par grūtniecību. Runā, ka ziņu par jaundzimušo pāris glabājis noslēpumā, kamēr Šaika atgūstas pēc dzemdībām.

Irina ar mammu Olgu šā gada 30. martā. (Foto: Splash News/ Vida Press)

Pirms dažiem mēnešiem paziņas atzina, ka modele izbaudot savu pirmo grūtniecību. „Viņai ir kāre pēc konkrētiem produktiem un viņa tai ļaujas,” izteicās kāds no draugiem. „Viņai patīk būt stāvoklī un vērot, kā viņas un Bredlija bērns aug viņas vēderā.”

Neraugoties uz delikāto stāvokli, Šaika aizvien turpināja ierasto fitnesa režīmu. „Viņa nodarbojas ar vieglu vingrošanu un strādā kopā ar treneri,” precizēja paziņa.

Pērn, piedaloties „Victoria’s Secret” skatē, Šaika bija jau piektajā grūtniecības mēnesī. (Foto: Splash News/ Vida Press)

Draugi arīdzan apgalvo, ka grūtniecība tikai vēl vairāk satuvinājusi pāri. Bredlijs juties bezgala saviļņots par to, ka pirmo reizi kļūs par tēvu.

„Irinai un Bredlijam iet labi,” komentēja kāds cits paziņa. „Bredlijs palīdz Irinai, iet viņai līdzi uz ārsta vizītēm un ir līdzās visā grūtniecības laikā. Viņš ir tikpat saviļņots par vecāku lomu, kā Irina.”

„Arī Bredlija mamma un Irina satuvinājušās šīs grūtniecības laikā. Viņa mamma ļoti palīdz Irinai,” apliecināja zinātājs.

Par Bredlija Kūpera un Irinas Šaikas romantiskajām attiecībām pasaule uzzināja 2015. gada maijā, kad pāris bija nofotografēts skūpstāmies Ņujorkā.

Šaika un Kūpers ir kopā kopš 2015. gada maija. (Foto: Aria Isadora/BFA.com/REX/ Vida Press)

Runas par to, ka modelei gaidāms mazulis, parādījās aizvadītā gada nogalē, kad „Victoria’s Secret” modes skatē Šaikai bija jaušams apaļīgs vēderiņš.

Krievu modeli Irinu Šaiku pasaule iepazina, pateicoties viņas iepriekšējām romantiskajām attiecībām. Piecus gadus Šaika bija kopā ar portugāļu futbolistu Krištianu Ronaldu. Šo attiecību laikā Ronaldu kļuva par tēvu savam pirmajam bērnam, kuru iznēsāja surogātmāte. Pārim kopīgu bērnu nebija. Šaika un Ronaldu izšķīrās 2015. gada sākumā.

Bredlijs Kūpers no 2006. gada līdz 2007. gadam bija precējies ar aktrisi Dženiferu Espozito. Pēcāk viņu vienojušas romantiskas attiecības ar aktrisēm Renē Zelvēgeri, Zoju Saldanu un modeli Suki Voterhausu.

Citi šobrīd lasa

Maksājuma mērķis - "Samaksa par seksu"... Banka brīdina, ka joki maksājuma mērķī var radīt nopietnas sekas 8
Tramps izpircis visus pasaules "Remdesivir" krājumus, neatstājot zāles citām valstīm 5
FOTO: ļaudis dodas uz Dailes teātra pirmizrādi "Blokmājas Dons Kihots"
Pievienot komentāru

89-летний экс-владелец «Формулы-1» стал отцом в четвертый раз

Пугачева сняла на видео сюрприз для Галкина, который подготовила за время его отъезда