Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Candy maina skatuves vārdu

Slavenības
2011. gada 31. janvārī 11:18 2011. gada 31. janvārī 11:18
 
Dziedātāja Liene Bronuša, kura kopš dažādiem TV šoviem kļuva pazīstama ar skatuves vārdu Candy, nolēmusi nedaudz izmainīt savu skatuves vārdu, tam pievienojot savu īsto vārdu Liene, kļūstot par LieneCandy.

LieneCandy ar dziesmu „Love Is Like An Aeiroplane” iekļuvuši šī gada Latvijas Eirovīzijas dziesmu konkursa atlases pusfinālā.  Dziesma piedalās pirmajā pusfinālā, kuru LTV pārraidīs jau šo sestdien, 5.februārī no pulksten 21.20.

LieneCandy tikai nesen atgriezusies no turnejas Ukrainā, kur Kijevā viņa pievienojās šovu programmai «Ballet A6». Kopā ar šo sastāvu koncerti notika gan Ukrainā, gan Zviedrijā un Norvēģijā. Kopā ar ukraiņu dejotājām notika gatavošanās arī Latvijas Eirovīzijas Nacionālajai atlasei izpildot dziesmu „Love Is Like An Aeroplane”. Paralēli notika arī dziesmas videoklipa filmēšana un dziesmas  popularizēšana gan Zviedrijas, gan Somijas radiostacijās.

Par dziesmas latvisko versiju LieneCandy stāsta: „ Man arī dzīve ik pa laikam ir kājām gaisā. Ir patīkami vienmēr būt tādā kā lidojumā mazu gabaliņu virs zemes. Šī dziesma ir par mani un tā es to arī izjūtu. Šis ir lidojums uz mīlestības spārniem, kas tevi ceļ debesīs un neļauj piezemēties.„

Papildus jau sacītajam LieneCandy vēl piebilst: „ Lai gan mana iepriekšējā aktuālā dziesma „Tev miera nav” tikai tagad tā pa īstam „ieskrējusies”, pakāpjoties līdz vairāku svarīgu pašmāju radiostaciju topu pašam augšgalam, nolēmām neturēt sveci zem pūra un startēt ar vēl aktuālāku dziesmu. Es ļoti nopietni gatavojos Eirovīzijai un domāju, ka nepievilšu savus atbalstītājus. Uz skatuves man pievienosies gan profesionālas dejotājas, gan lieliskas fona vokālistes no Daugavpils Oranžā kora sastāva. Bet dejosim mēs visi!”

kasjauns.lv, Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti uzbrukumā pie Severskas cietuši ievērojamus zaudējumus 22
Šķiras Armanda Pučes un Sanda Ozoliņa ceļi viņu golfa klubā
Pie mums iznīcina, bet citās zemēs augstā vērtē: kas ir šis tik ārkārtīgi vērtīgais augs/nezāle?
Tēmas: Daugavpils, LTV
Pievienot komentāru