Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Seriāla "Divarpus vīri" veidotāji atlaiž Čārliju Šīnu 3

Slavenības
2011. gada 8. martā 12:55 2011. gada 8. martā 12:55
Seriāla "Two and A Half Men" ("Divarpus vīri") veidotāji atlaiduši Čārliju Šīnu par "bīstami pašdestruktīvu uzvedību", pavēstījuši kompānijas "Warner Bros. Television" pārstāvji. Līgums ar Šīnu bija noslēgts līdz 2012.gada maijam.

Čārlijs Šīns seriālā Divarpus vīri".

"Pēc nopietnām pārdomām kompānija "Warner Bros. Television" nolēmusi nekavējoties pārtraukt izmantot Čārlija Šīna pakalpojumus seriālā "Two and a Half Men"," vēsta seriāla veidotāju paziņojums.

11 lapaspušu garā vēstulē producentu kompānijas advokāti skaidro, ka Šīns atlaists tāpēc, ka pēdējos mēnešos viņš regulāri nav spējis atcerēties savu tekstu, kavējis vai vispār nav ieradies uz mēģinājumiem, kā arī izteica komentārus, kas sagandēja darba attiecības. Televīzijas seriāla veidotāji arī uzsver, ka aktiera nekontrolētā alkohola un narkotiku lietošana apdraud viņa dzīvību.

Februāra beigās televīzijas tīkls CBS un "Warner Bros. Television" paziņoja, ka pārtrauc seriāla uzņemšanu līdz sezonas beigām saistībā ar Šīna aizskarošajiem komentāriem kādā radio intervijā, kurā viņš apvainoja komēdijas veidotāju Čaku Loriju nespējā darīt savu darbu un sauca viņu tādos vārdos kā "klauns" un "mēsls". Pirms tam aktieris nonāca vairāku citu dzeltenās preses skandālu centrā, kā arī paviesojās rehabilitācijas klīnikā.

Kā pavēstīja kompānijas "Warner Bros. Television" pārstāvis, pagaidām seriāla nākotne nav izlemta. Ņemot vērā seriāla augsto reitingu un iespaidīgos ieņēmumus no reklāmām, CBS un "Warner Bros. Television" varētu izlemt uzņemt vēl vienu sezonu bez Šīna

Savukārt pats Čārlijs Šīns uz notikušo reaģējis ar dīvainu akciju. Viņš, dodoties uz kādu interviju televīzijā, sarīkojis jandāliņu. Dzerot no pudeles ar pašlīmētu etiķeti uz kuras rakstīts „Tīģera asinis” (patiesībā pudelē bija tomātu sula) viņš vicināja mačeti un izkliedza lāstus studiju bosiem.

.

LETA REUTERS, Foto: Bulls Press

Citi šobrīd lasa

Jūlijs Krūmiņš sagādā pārsteigumu savas jubilejas ballītes viesiem - uz skatuves kāpj pats Maksims Galkins 94
"Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribat!" - sieviete ieraksta sarunu ar Daugavpils ārsti, pēc kuras "embrijs nāca pa gabaliem ārā" 137
Ārstu kļūda sabojā dzīvi 37 gadus vecajam Jānim – viņš ticēja, ka slimo ar HIV, kaut bija pilnībā vesels 25
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Гигантское землетрясение в США и III мировая. Что предсказал Нострадамус на 2019 1