Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Latviešu slavenību dizainere Katja Šehurina atklāj veikalu Londonā 13

Slavenības
2011. gada 16. martā 06:38 2011. gada 16. martā 06:38
Viena no Latvijas komerciāli veiksmīgākajām modes māksliniecēm Katja Šehurina atvērsusi sava zīmola „katyakatya shehurina” modes apģērbu un aksesuāru veikalu Londonas tirdzniecības kompleksā „Kingly Court”.

­

Latviešu modes māksliniece Katja Šehurina ar savu draudzeni Marinu Kozirevu pēc modes zīmola „katyakatya shehurina” veikala atvēršanas pastaigājas pa Londonas ielām.

Tas ir pirmais dizaineres Katjas Šehurinas modes zīmola „katyakatya shehurina” veikals. Katjas butikā, kas atrodas tirdzniecības kompleksā „Kingly Court” ir prezentēta šī gada pavasara un vasaras kolekcija, kā arī „katyakatya shehurina” vintage stila kleitas, kuras izgatavotas vienā eksemplārā. Speciāli Londonas klientiem dizainere izveidojusi arī sava zīmola aksesuārus un aromātiskās sveces.

Veikala sortiments ir papildināts arī ar citu Latvijas dizaineru zīmolu veidojumiem, tādiem kā apavi „Zofa”, zeķes „Sock Box” un rotas no mākslas galerijas „Putti”. Šeit gan jaunas modes piekritējas, gan lietišķās dāmas, kā arī tie, kas meklē nelielu interesantu dāvanu, atradīs sev kaut ko piemērotu un unikālu.

„Piepildījies mans sapnis par veikala atvēršanu. Ļoti daudz pēdējo gadu laikā esam strādājuši un zīmols tā attīstījies, ka varējām atvērt veikalu. Londonas izvēle nav nejauša. Ir grūti atrast labāku vietu. Londonas publika ir spējīga daudz vieglāk pieņemt jaunus vārdus. Tā ir dinamiska, kosmopolītiska pilsēta, kurā dzīvo daudz jauniešu un iedzīvotāju pirktspēja jebkuros laikos saglabājas līmenī,” savu izvēli atvērt Londonā veikalu, pamato modes māksliniece Katja Šehurina.

Šobrīd zīmola «katyakatya shehurina» tērpus iespējams nopirkt Rīgā, Dubaijā, Kuveitā, Maskavā un Londonā.  

Arī Latvijā Katjas tērpus atzinīgi novērtējušas vietējās modes dāmas – TV dīvas Maija Silova un Gundega Skudriņa, arī galerijas „Putti” īpašniece Agita Putāne, kā arī starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā „Jaunais vilnis 2009” modes māksliniece Šehurina darināja latviešu dziedātājas Aijas Andrejevas skatuves tērpus.

Santa Sergejeva/Foto: No Katjas Šehurinas privātā arhīva.

­­

Citi šobrīd lasa

Profesija, kurā cilvēku nāve nav retums: atklāta intervija ar Liepājas NMPD brigādes ārstu Alekseju 6
IKEA, teniss, algas kalkulators - ko latvieši pērn visvairāk meklējuši "Googlē" 3
Pasauli aizkustina akla spāņu sērfotāja, kura var tikai iztēloties, kā izskatās jūra
Skatīt visus komentārus

Видео: Алла Пугачева зажгла на дне рождения подруги в черном коротком платье

Школьницы случайно задушили подругу, а потом изобразили самоубийство 1