Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pugačova un Galkins jau ieradušies Rīgā. FOTO

Pugačova un Galkins jau ieradušies Rīgā. FOTO

Slavenības
2011. gada 6. jūlijā 11:59 2011. gada 6. jūlijā 11:59
 
Trešdienas rītā Rīgas centrālajā dzelzceļa stacijā ar vilcienu Maskava – Rīga ieradās Krievijas šovbiznesa spožākais mīlnieku pāris — estrādes primadonna Alla Pugačova (62) un parodiju meistars Maksims Galkins (35).

Krievijas saldais pārītis Alla Pugačova un Maksims Galkins turpat pie vilciena sniedz TV interviju.

Pēdējo reizi Jūrmalu saldais pārītis apmeklēja pērn vasarā pēc festivāla „Jaunais vilnis”. Tad Maskavā valdīja milzu karstums un mežu ugunsgrēku izraisīts smogs, tāpēc Alla Pugačova un Maksims Galkins steidza prom no Krievijas uz Jūrmalu. Viņi atpūtās iecienītajos „Baltic Beach Hotel” prezidenta apartamentos, elpoja dziedniecisko priežu gaisu, pastaigājās pa pludmali, un līdz vēlai naktij, malkojot dzērienus, tērzēja viesnīcas restorānā.

Savukārt šogad Krievijas estrādes primadonna ieradusies Jūrmalā, lai klātienē atbalstītu savu mīļoto vīrieti starptautiskā humora festivālā „Jūrmala 2011”, kas no 6. līdz 10. jūlijam notiek Dzintaru koncertzālē Jūrmalā. Tajā uzstāsies teju vai visi Krievijas populārākie humoristi, turklāt vērienīgā humoršova ietvaros 8. jūlijā notiks arī Maksima Galkina jubilejas vakars – Galkinam 18. jūnijā palika 35 gadi..

Rīgā Alla un Maksims ieradās 6. jūlijā ar tālsatiksmes vilcienu Maskava – Rīga, kad ierastajam oranžās krāsas pasažieru vagonu sastāvam aizmugurē bija piekabināts speciāli Pugačovas vajadībām domātais zaļās krāsas VIP vagons. Arī šoreiz, tāpat kā citus gadus, Krievijas šovbiznesa saldais pārītis apmetīsies Jūrmalas viesnīcā „Baltic Beach Hotel”. Kasjauns.lv novēroja, ka viesnīca un it sevišķi prezidenta apartamenti tika posti un kārtoti visu nakti, lai pienācīgi uzņemtu Pugačovu un Galkinu.

Krievijas saldais pārītis jau desmit gadu dzīvo kopā, lai arī plašsaziņas līdzekļi laiku pa laikam vēsta, ka abi esot pašķīrušies un viņu kopdzīve neesot īsta, bet gan labi pārdomāts mārketinga triks. Krievijas žurnālisti noskaidrojuši, ka parodiju meistars pirms savas 35. dzimšanas dienas, ko svinēja 18. jūnijā, palīdzējis pārcelties mīļotajai sievietei Allai Pugačovai no viņas lepnā dzīvokļa kādā no Arbata šķērsieliņām uz savu ārpilsētas pili ciematiņā ar zīmīgu nosaukumu Grjazi (Dubļi).

Ar plašu vērienu humorists Maskavas jahtklubā „Royal Bar” nosvinējis savu 35. dzimšanas dienu, uz kuru bija aicinājis ģimeni un draugus, aptuveni 100 cilvēku, par kuru drošību gādāja 200 drošībnieku. Galdi vai lūzuši no bagātīgām uzkodām. Parodiju meistars bija parūpējies par savas dzimšanas dienas scenāriju. Uz katra galdiņa bija novietots akvārijs, kurā peldēja zelta zivtiņa. Viesus ar savām dziesmām izklaidēja Krievijas mūziķi. Tiek lēsts, ka smalkā dzimšanas dienas ballīte Galkinam izmaksājusi aptuveni 100 000 dolāru.

Santa Sergejeva/Foto: Juris Zariņš

Citi šobrīd lasa

Viena tikšanās, septiņi saslimušie - Covid-19 ķer populārus Latvijas mūziķus
"Kolapss būs, turklāt pavisam drīz" - jaunie ārsti brīdina par bīstamu situāciju pēc Ziemassvētkiem 11
Uzņēmumā "Adugs" konstatēts "smagāko pārkāpumu komplekts", saka Darba inspekcijā 1
Pievienot komentāru

Видео: 51-летняя Дженнифер Лопез показала себя без макияжа

Джордж Клуни гордится тем, какому жестокому розыгрышу научил детей