Pugačova un Galkins - precēts pāris! Kāzu aizkulišu FOTO
Slavenības
2011. gada 26. decembris, 15:19

Pugačova un Galkins - precēts pāris! Kāzu aizkulišu FOTO

Jauns.lv

Krievijas šovbiznesa saldais pārītis – estrādes primadonna Alla Pugačova (62) un humorists Maksims Galkins (35) – beidzot apprecējušies! Pēc desmit gadu kopdzīves viņi mija gredzenus tieši katoļu Ziemassvētku priekšvakarā.

Piektdien, 23. decembrī, dienu pirms kāzām, Pugačova un Galkins teica viens otram jāvārdu Kutuzovas Dzimtsarakstu nodaļā Maskavā. „Alla un Maksims nepavisam neplānoja pārvērst savas kāzas par nacionālajiem svētkiem,” stāstīja pāra paziņas, „tāpēc viņi vēlējās apprecēties bez lieka trokšņa, vienkārši aizbraukt uz dzimtsarakstu nodaļu un dabūt zīmogu pasē.”

Estrādes primadonna pēc kāzām paturējusi savu uzvārdu un arī turpmāk oficiāli būs godājama par Allu Pugačovu.

Precēta vīra statusā Maksims jūtas kā no jauna piedzimis

Kāzu mielastu Alla un Maksims rīkoja sestdien, 24. decembrī, itāļu restorānā „Olivetta” Maskavas centrā.

„Pēc laulības reģistrācijas Maksims atzina, ka precēta vīra statusā jūtas gluži kā no jauna piedzimis un absolūti laimīgs,” kāds no kāzu viesiem stāstīja „Komsamoļskaja Pravda” Ukrainas izdevumam.  „Viņi ar Allu jau agrāk sprieduši, ka zīmogs pasē viņu savstarpējās jūtas nekādi neietekmē. Lēmumu oficiāli apprecēties abi pieņēmuši, jo beidzot vēlējušies salikt visus punktus uz „i”.”

Daudziem par pārsteigumu, svinības bija diezgan pieticīgas, bez īpaša vēriena un šika. Nebija ne glaunu garu limuzīnu (jaunlaulāto kāzu auto bija zelta krāsas mersedess), ne svētku salūta, ne tradicionālās līgavas zagšanas. Arī viesu nebija daudz – tikai 40 pāra tuvāko cilvēku.

Jaunajam pārim viesi dāvināja naudu aploksnēs, traukus un antikvārus priekšmetus

Kā raksta „Segodņa”, pirmais kāzās ieradās dziedātājs Nikolajs Baskovs, viņam sekoja tērpu mākslinieks Valentīns Judaškins ar kundzi, humorists Vladimirs Vinokurs ar ģimeni, kā arī Allas Borisovnas meita, dziedātāja Kristina Orbakaite ar vīru un dēliem Deniju un Ņikitu. Kāzu viesu vidū bija arī primadonnas bijušais dzīvesbiedrs Filips Kirkorovs. Savukārt Krievijas prezidents Dmitrijs Medvedevs, kurš arī bija aicināts, restorānā tā arī neparādījās... Taču jauno pāri sveikt ieradās oligarhs Mihails Prohorovs, kurš nesen paziņojis, ka nolēmis balotēties Krievijas prezidenta vēlēšanās.

Pēc slavenā pāra paziņu stāstītā, viesi galvenokārt dāvinājuši naudu aploksnēs, traukus un dažādus antikvārus priekšmetus.

Alla: "Brīnos, ka kāzās ir tik daudz žurnālistu. Domāju, jūs būsiet uz mītiņu aizskrējuši"

Kad restorānā bija sapulcējušies teju visi kāzu viesi, ieradās arī paši jaunlaulātie. Alla un Maksims bija lieliskā noskaņojumā. „Esmu pārsteigta, ka jūsu ir tik daudz,” Alla Borisovna sacīja žurnālistiem un fotogrāfiem. „Man šķita, ka jūs visi uz mītiņu aizskriesiet, un mēs ar Maksimu tikmēr klusītēm nosvinēsim. Ceru, ka šī ir mana pēdējā laulība.” – „Savukārt es ceru, ka man šī laulība būs vienīgā,” piebilda jaunais vīrs.

Jāpiebilst, ka līgava šajā vakarā bija nomainījusi savu ierasto melno balahonu pret baltu, un uz pleciem uzlikusi baltu kažokādas apmetnīti. Līgavainim bija klasisks tumšs uzvalks, bet kaklasaites vietā – tauriņš.

Ugunīgas dejas ar Kirkorovu "I want you" pavadījumā

Svinības sākās ar obligāto rituālu – līgavas pušķa mešanu, taču par galveno vakara izklaidi kļuva ugunīgas dejas. Interesanti, ka par visatraktīvāko pāri uz deju grīdas kļuva Primadonna un... Filips Kirkorovs, nevis jaunais vīrs Galkins, turklāt – viskaislīgākās dejas notika, skanot dziesmai ar divdomīgu nosaukumu „I want you” (Es tevi gribu).

Kopumā ballīte notika mierīgi, bez starpgadījumiem, un ap pulksten 23 vakarā viesi devās mājup.

Kasjauns.lv, Otkrito.lv