Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kombuļu Inese bez kompleksiem skrēja, lēkāja un gulēja pašā Rīgas centrā pie Rīgas Olimpiskā centra.

Rīgas ielās iziet puskaila Kombuļu Inese. FOTO 922

Slavenības
2012. gada 27. jūlijā 16:54 2012. gada 27. jūlijā 16:54
 
Mūziķis Sandis Kiops, pazīstams, kā grupas „Titāniks” līderis, turpina sava superhita „Dziļāk vēl” pikantā videoklipa filmēšanu, kurā ar atkailinātām krūtīm dejo un pozē Kombuļu Inese.

Kasjauns.lv jau vēstīja, ka Sandis Kiops uzsācis videoklipa dziesmai „Dziļāk vēl” filmēšanu. Pirmajā uzņemšanas tūrē piedalījās profesionāla striptīzdejotāja. Nu tapis arī klipa turpinājums, un tas ir ne mazāk iespaidīgs, jo tajā piedalās slavenā dziedātāja Inese Saulīte no Kombuļiem, atkailinot krūtis un ne tikai.

Karstajā 27. jūlija pēcpusdienā pie Rīgas Olimpiskā centra bija vērojami neierasti skati, Inese bez kompleksiem lēkāja, dancoja un gulēja uz asfalta, neslēpjot savu rotaļīgo dabu un kailo ķermeni.

Inese ir apmierināta ar savu veikumu un portālam kasjauns.lv teic: „Cilvēki ir skaisti tādi, kādi viņi ir. Tas nekas, ka kādam varbūt ir lieks kilograms vai krūtis ne tādas, kā vajag. Galvenais ir ticēt sev un mīlēt sevi.” Tāpat Kombuļu Inese uzskata, ka viņas bērni par to nebēdās, lai gan jau ir pārcietuši zināmu slogu, ko uzlikusi mammas slava. „Domāju, ka mani bērni paaugsies un sapratīs, kāpēc mamma to dara. Sapratīs, ka nav, ko slēpt un mamma ir skaista,” atzīst dziedātāja. Ineses nostāja ir pozitīva, viņa cer, ka jaunais mūzikas klips kļūs populārs ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Turklāt, viņas iecere ir drīzumā izveidot skatāmu materiālu arī kādai no savām dziesmām.

Dziesmas autors Sandis Kiops ir pārliecināts, ka dziesma būs ļoti populāra: „To zinās un redzēs visi, vienalga – labu vai sliktu teiks, bet galvenais, ka zina.” Šis nav vienīgais pārsteigums, ko varam sagaidīt no Sanda un Ineses, jo jau pavisam drīz, 11. augustā ir gaidāms festivāls par godu Kiopa dzimšanas dienai, kurā uz skatuves Kombuļu Inese plāno dejot striptīzu.


Kasjauns.lv/ Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

"Prāta vētra", Busulis, Timma - kā nodokļus maksā Latvijas zvaigznes Krievijā 11
Čeku loterijas statistika atklāj populārākos tirgotājus un uzņēmumu pārkāpumu veidus
Pašnāvību izdarījusi populārā britu televīzijas šovu vadītāja Kerolaina Fleka 1
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин показала любимый портрет принцессы Шарлотты

Бывшая возлюбленная принца Гарри покончила с собой из-за компрометирующего видео