Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jenny May ar vērienīgu ālēšanos prezentē savu jestro video "La Bamba". FOTO

Jenny May ar vērienīgu ālēšanos prezentē savu jestro video "La Bamba". FOTO

Slavenības
2013. gada 7. augustā 19:29 2013. gada 7. augustā 19:29
 
Sirsnīgā un allaž pozitīvā dziedātāja Jenny May, īstajā vārdā Maija Stuģe, ar ballīti Vecrīgas viesnīcā atzīmēja savas jaunākās dziesmas „La Bamba” un videoklipa prezentāciju.

Tā ir Jenny May! Klipa „La Bomba” prezentācijā dziedātājai sadāvāja tik daudz ziedu, ka viņa knapi spēja tos panest un burtiski pazuda aiz puķu klēpja.

Otrdienas vakarā viesnīcas „Grand Palace Hotel” telpās pulcējās Jenny May lūgtie viesi, kas ziediem rokās gaidīja ierodamies dziedātāju. Teikdama uzrunu klātesošajiem un izpildot savu jaunāko kaverversiju dziesmai „La Bamba”, ballītes vaininiece atklāja vakaru, bet pēc tam arī tika prezentēts jaunais videoklips.

Sarunā ar portālu kasjauns.lv dziedātāja atklāj, ka šis videoklips atšķirībā no iepriekšējiem viņas klipiem esot tapis krietni vien ilgākā laika posmā. Viņa uzsver, ka bez radošās komandas, kas palīdzēja realizēt ieceres, nu nekādi viena galā nebūtu tikusi: „Īpašu paldies vēlos teikt horeogrāfam Ronaldam Šteinbergam, kā arī pārējiem, kas atbalstīja mani it visā, lai dziesma un klips nonāktu klausītāju vērtējumam.”

Dziedātājas draudzene, basketboliste Līga Šurkusa Maiju sveica īpaši.
Dziedātāju bija ieradušies sveikt gan radi, gan viņas draugi un talanta atbalstītāji, tostarp dziedātājs Roberto Meloni, Kaspars Markševičs jeb Cash, Miķelis Ļaksa jeb Markus Riva, kā arī grupas „Blitze” solists Arvīds Berķis un daudzi citi. Sveicēju vidū bija arī vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, kurš jau vairāk kā gadu rūpējas par dziedātājas vokālo izaugsmi.

Vakara noslēgumā netrūka arī jestru mirkļu, un, pateicoties dziedātājas Jenny May lieliskajai humora izjūtai, jautrība sita augstu vilni. Te dziedātāja pieņēma sveicienus Roberto apskāvienos, te Maiju uz rokām nēsāja viņas draudzene, basketboliste Līga Šurkusa.

Video: Jenny May - La Bamba

Video: Jaunais Jenny May un Roberto videoklips dziesmai „Paslēpes”

Kasjauns.lv/foto: Anete Janševica

Citi šobrīd lasa

"Par saviem grēkiem man vēl būs jāatbild" - ekskluzīva saruna ar Mairi Briedi un viņa Jūliju
No Gobzema partijas ārā lien āža kāja 41
Sestdien Latvijā atklāti 567 Covid-19 gadījumi, bet miruši vēl 17 sasirgušie
Pievienot komentāru

Ветеринар, организатор свадеб или похорон: кем звезды хотели стать в детстве

Анастасия Волочкова показала себя в тесном купальнике на фоне иконы