Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kā SEO stratēģija jāmaina, lai mazinātu COVID-19 ietekmi uz Tavu biznesu?

Bizness un ekonomika
2020. gada 29. septembrī 08:49 2020. gada 29. septembrī 08:49
  Karlīna Timofejeva
Mēs visi zinām to, ka koronavīruss ir nopietni ietekmējis daudzu cilvēku dzīvi, tai skaitā, radot pamatīgus pārbaudījumus un izaicinājumus daudziem uzņēmumiem. Protams, mainījusies ir arī patērētāju uzvedība.

Pandēmija un sabiedrība

Pirmkārt, jāizceļ tas, ka pandēmijas rezultātā tiešsaistes meklētāji ir izmantoti ļoti daudz un bieži, ne tikai informācijas iegūšanai, bet arī dažādu preču un pakalpojumu atrašanai, lai veiktu pirkumu, neizejot no mājas.

Otrkārt, patērētāji ir mainījuši arī savus iepirkšanās paradumus izvēles ziņā. Ja agrāk daudzi cilvēki koncentrējās uz vēlmju apmierināšanu, tad šobrīd fokuss ir uz svarīgākajām vajadzībām, it īpaši, domājot par labu pašsajūtu un veselīgu dzīvesveidu.

Tā kā daudzi cilvēki pavada vairāk laika mājās, ir jādomā, kā SEO optimizācija un citi mārketinga pakalpojumi var tikt pielāgoti Tavas mērķauditorijas vajadzībām.

Ikvienā mājas lapā jābūt sadaļai, kas veltīta COVID-19 aktualitātēm

Ja pandēmija ir nopietni ietekmējusi Tavu biznesu, šāda sadaļa mājas lapā ir īpaši nepieciešama. Tā ne tikai ļaus informēt cilvēkus par to, kā Tava uzņēmuma darbība mainās šajā periodā, bet arī nodrošinās iespēju nezaudēt daļu apmeklētāju plūsmas mājas lapā.

Piemēram, ja vadi ēdināšanas iestādi, šajā sadaļā vari pastāstīt par to, kādus drošības pasākumus ievēro uzņēmumā, kā arī, vai un kādas iespējas piedāvā klientiem, piemēram, tagad ir pieejama arī ēdienu piegāde uz mājām vai iegāde līdzņemšanai.

Atrodi jaunas un saistošas tēmas, par kurām radīt saturu

Mājas lapas optimizācija, pielāgojoties esošajai situācijai, var būt galvenais elements apmeklētāju plūsmas novirzīšanai uz Tava biznesa vietni. Tādēļ ir jāpārdomā SEO stratēģija, koncentrējoties uz to, kādu saturu vēlas redzēt Tava mērķauditorija.

Lai noskaidrotu to, kādus atslēgvārdus un tēmas patērētāji šobrīd visvairāk meklē un rastu veidus, kā izcelties konkurentu vidū, Tev var palīdzēt pieredzējusi un profesionāla digitālā mārketinga aģentūra. Balstoties uz datiem un statistiku, var tikt izveidota labākā satura stratēģija, kuru izmantot esošajā situācijā.

Par piemēru var ņemt arī meklētākos atslēgas vārdus Google, piemēram, “mācīšanās tiešsaistē” vai citi saistīti temati.

Izmanto kvalitatīvu palīdzību

Biznesa pārvaldīšana šajos sarežģītajos apstākļos var prasīt laiku, pūles un nervus, tādēļ izmanto profesionāļu palīdzību vēlamo rezultātu sasniegšanā. Reklāmas aģentūra SEO Media piedāvā plašu servisu klāstu, tai skaitā, pieejami SEO pakalpojumi, Google reklāma, satura izstrāde, mājas lapu veidošana un daudz kas cits.

Negaidi, kamēr Tavi konkurenti izmanto esošo situāciju savā labā, ļauj, lai digitālais mārketings strādā Tavā labā! Ienāc – Seomedia.lv.

Reklāmas raksts sadarbībā ar seomedia.lv

Citi šobrīd lasa

Autobusa šofera nepārdomātās rīcības dēļ pasažieris ratiņkrēslā nekādi nevar izkļūt no transportlīdzekļa
Grāfam Spenseram ir skarbs vārds, ko teikt par prinča Harija apsēstību ar Čelsiju Deiviju
“Sanāca trakāk, nekā plānots...” okupanti telefonsarunā atklāj detaļas par Kahovkas dambja postīšanu