Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Lidl" darbinieki saņems algas, kas būs augstākas par vidēji nozarē piedāvātajām. (Foto: Publicitātes)

"Lidl Latvija" aicina pieteikties darbā strādāt gribošos un sola maksāt vairāk nekā vidēji nozarē 4

Bizness un ekonomika
2020. gada 21. septembrī 08:26 2020. gada 21. septembrī 08:26
  Jauns.lv
Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” šodien izsludina vairāk nekā 1000 vakances visā Latvijā - Rīgā, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Ventspilī, Tukumā, Rēzeknē, Jelgavā un Ogrē. Pieteikties ir aicināti visi “Lidl” strādāt gribošie, jo iepriekšēja mazumtirdzniecības vai loģistikas darba pieredze kandidātiem nav nepieciešama.

Jau no pirmās darba dienas katram jaunajam darbiniekam uzņēmums nodrošinās pilnībā apmaksātas profesionālās apmācības. Vakancēm “Veikala darbinieks/-ce” un “Noliktavas darbinieks/-ce” var pieteikties “Lidl” mājaslapā www.nacuzlidl.lv.   


"Esam uzcēluši "Lidl" loģistikas centru Rīgā un mūsuveikalu tīkla celtniecības darbi strauji turpinās visā Latvijā. Tagad ir pienācis laiks šīm ēkām dot dvēseli – sākt veidot enerģiskasveikalu un loģistikas centra darbinieku komandas, kas nodrošinās veiksmīgu "Lidl" startu Latvijas tirgū," saka"Lidl Latvija" valdes priekšsēdētājs Jākobs Jozefsons.

Jozefsons uzsver, ka uzņēmums lepojas ar iespēju radīt vairāk nekā 1000 darbavietas visā Latvijā - tai skaitā reģionu pilsētās - un piedāvāt vietējiem iedzīvotājiem labi apmaksāta darba iespējas.

"Lidl Latvija" personāla departamenta vadītāja Anželika Razgale stāsta, kā "Lidl" veido komandas topošajiemveikaliem un loģistikas centram: "Dinamika, vienlīdzība unkopīgs komandas darbsir mūsu uzņēmuma iekšējās kultūras esence. Mums "Lidlā" ir īpaša pieeja darbam – te nemēdz būt garlaicīgi, jo darbinieki visu laiku mainās pa atbildības jomām. Visa veikala komanda apvienojas, lai kopīgiem spēkiem veiktu preču pieņemšanu, izvietošanu plauktos, klientu apkalpošanu kasēs un maizes ceptuvē, tā nodrošinot veikala ikdienas darbu - ar to mēs atšķiramies no citiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem."

"Lidl" veikalu vadītāji un reģionālie vadītāji ir pavadījuši gandrīz divus gadus profesionālās apmācībās citās "Lidl" valstīs, lai kļūtu par visprasmīgākajiem savā jomā un vadītu veikalu komandas. Tāpat arī katrs jaunais "Lidl" veikalu un loģistikas centra darbinieks saņems īpašu profesionālo apmācību un pilnu darba algu par šo apmācību laiku.

Saistītās ziņas

Ekspluatācijā nodotas desmit "Lidl" veikalu ēkas 1
"Lidl" vai "Aldi"? Briti noskaidrojuši, kurš ir lētākais un kurš dārgākais pārtikas lielveikals 3
Pirms ienākšanas Latvijā “Lidl” piesaka cenu karu Somijas lēto pārtikas preču līderim 4

"Gribu uzsvērt, ka mūsu darbinieku atalgojuma sistēma ir veidota ļoti godīgi, jo uzskaitīta tiek katra nostrādātā minūte, un par katru minūti tiek samaksāts. "Lidl" darbinieki saņems algas, kas būs augstākas par vidēji nozarē piedāvātajām. "Lidl Latvija" katram darbiniekam garantē veselības apdrošināšanas polisi pēc trīs mēnešu pārbaudes laika beigām, jo darbinieku veselība mums ir vissvarīgākā prioritāte," uzsver Razgale.

Kā jau ziņots, "Lidl" 2019. gadā bija viens no lielākajiem vācu kapitāla investoriem Latvijā. Pašlaik uzņēmums fokusējas uz savaloģistikas centra pabeigšanuRīgā un veikalu tīkla izveidi visā Latvijā. Līdz arsavu veikalu atvēršanu, "Lidl" vietējiem patērētājiem piedāvās augstas kvalitātes produktus parcenām, kas būs pieejamas visiem.

Citi šobrīd lasa

Valsts policija atradusi sievieti, kas pazuda bez vēsts pērnā gada augustā
Nepieciešams izmeklējums ar kontrastvielu? Cik ļoti tā kaitē veselībai? 1
"Potenciālais uzvarētājs", "latviešu Robijs Viljamss" - ko par Donu un viņa Eirovīzijas dziesmu saka ārzemēs 6
Tēmas: Latvija, Lidl
Skatīt visus komentārus