Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

AS "Žurnāli un Diena" atkal jauna vadītāja

Bizness un ekonomika
2012. gada 8. martā 22:10 2012. gada 8. martā 22:10
 
Atkal veiktas izmaiņas mediju uzņēmuma AS "Diena" lielākā īpašnieka - AS "Žurnāli un Diena" - vadībā, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas "Lursoft" dati.

Uzņēmuma vadītājas amatu atstājusi 5.martā par vienīgo valdes locekli ieceltā Liene Merija-Meri. Viņas vietā šajā amatā šodien iecelta Margarita Rezņikova.

Izmaiņas valdes sastāvā apstiprināja AS "Žurnāli un Diena" padomes priekšsēdētājs Jānis Maršāns, kurš skaidroja, ka tās ir tikai strukturālas izmaiņas "bez jebkādiem zemūdens akmeņiem".

Kā ziņots, šīs nedēļas sākumā AS "Žurnāli un Diena" valdes priekšsēdētāja amatu atstāja uzņēmējs Viesturs Koziols, kurš nesen paziņoja, ka AS "Žurnāli un Diena" tiek iekļauta uzņēmumā SIA "Rīgas Tirdzniecības osta" (RTO) un turpmāk viņš plāno vadīt RTO padomi, koncentrējoties uz visa koncerna stratēģisko vadību.

Šā gada 5.martā veiktas arī citas izmaiņas AS "Žurnāli un Diena" vadības sastāvā - par vienīgo valdes locekli kļuva Merija-Meri. Padomes priekšsēdētāja amatā iecelts Maršāns, bet padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā - Lenards Ozoliņš. Tāpat padomē iecelts Jānis Svārpstons.

Uzņēmuma valdi pametuši Romāns Meļņiks, Normunds Staņevičs un Uldis Salmiņš, bet padomi - Einārs Graudiņš, Jānis Ogsts, Baiba Krieviņa-Sutora un Viktors Troicins.

Februārī Koziols uzsvēra, ka pirms diviem gadiem vienojies ar iepriekšējiem "Dienas" īpašniekiem par 51% un vēlāk arī par atlikušo akciju iegādi. Tas esot izdarīts. Tagad uzņēmuma operatīvo vadību viņš esot gatavs uzticēt citiem un pats lielāku uzmanību pievērst arī pārējo savu īpašumu pārvaldībai. Tādēļ pieņemts lēmums AS "Žurnāli un Diena", kas ir 98,86% AS "Diena" akciju turētāja, uz pirkuma līguma pamata iekļaut RTO, kur viņš esot lielākais īpašnieks ar sev piederošiem 36%.

Kā norādīja Koziols, par izmaiņām "Dienas" vadībā tiks lemts akcionāru sapulcē, kura ir plānota aprīļa vidū. "Vai būs un kādas izmaiņas būs vadībā, lems akcionāru sapulce," uzsvēra uzņēmējs. Viņš skaidroja, ka laikraksta darbā nekādas izmaiņas nenotikšot.

AS "Diena" ir lielākais nacionālais mediju un poligrāfijas uzņēmums Latvijā. AS "Diena" koncernā ir SIA "Dienas mediji", SIA "Izdevniecība Dienas žurnāli", SIA "Abonēšanas centrs Diena", SIA "Dienas grāmata", SIA "Izdevniecība Dienas bizness", SIA "RPD", SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala" un SIA "Mūkusalas māja".

2011.gada AS "Diena" konsolidētais apgrozījums ir vairāk nekā 16,7 miljoni latu.

LETA Nozare.lv

Citi šobrīd lasa

De Niro, Džodija Fostere, 50 Cent un citas slavenības, kas uzaugušas netradicionālās ģimenēs
"Jābūt lielai drosmei, lai pārdzīvotu konfrontāciju ar nāvi," - Ieva Plaude par cīņu ar vēzi
Īsa pamācība logu tīrīšanā. Vai spodrināt logus ar avīžpapīru?
Pievienot komentāru

"Здороваться с ней не буду!": Муцениеце назвала имя актрисы, которая исправит "горбатого Павла" 1

Кейт Миддлтон и принц Уильям показали новое фото повзрослевшего принца Луи в день его 3-летия