Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pēc strīda ar vīru bez vēsts pazuda influencere, bet drīz pēc tam viņas kailo ķermeni atrada atkritumu izvedējs

Pasaulē
2020. gada 3. decembrī 12:43 2020. gada 3. decembrī 12:43
  Jauns.lv
26 gadus vecās amerikāņu influenceres Aleksisas Šarkijas kailo ķermeni pamanīja atkritumu automašīnas vadītājs. Meitenes līķis gulēja netālu no ceļa augošajos krūmos. Viņa bez vēsts pazuda iepriekšējās dienas vakarā. Draugi apgalvo, ka pirms tam viņai bijis strīds ar savu 49 gadus veco vīru Tomu.

Divi no Aleksisas draugiem pavēstīja, ka Toms viņiem atklājis, ka pāris sastrīdējies. Meitene pārlēkusi pāri žogam un iekāpusi automašīnā.

Meitenes noslēpumainā nāve tiek izmeklētā kā slepkavība. (Foto: Instagram)

Pāris bija precējies nedaudz mazāk par gadu. Viņu starpā bijušas nopietnas nesaskaņas un laulība bija uz izjukšanas robežas. Pat Pateicības dienu Aleksisa svinēja ar draugiem, nevis ar vīru. "Instagram" un "TikTok" influenceres draudzene atzīmēja, ka laulātais pāris jau sen nebija kopā, neskatoties uz to, ka dzīvoja vienā mājā.

Likumsargi vēsta, ka uz mirušās sievietes ķermeņa nav atrasti nekādi redzami ievainojumi. Tomēr viņi meitenes nāvi vērtē kā aizdomīgu un gaida autopsijas rezultātus, vēsta "Mirror".

Vietējie mediji vēstīja, ka no krūmiem ārā slējušās meitenes kājas.

26 gadus vecā Aleksisa Šarkija bija sociālo mediju influencere no Hjūstonas. (Foto: Instagram)

Viņa pēdējo reizi redzēta piektdienas vakarā pirms Pateicības dienas nogales.

Aleksisas māte savā "Facebook" profilā bija veikusi ierakstu un vēlāk medijiem paziņoja, ka meita pametusi māju pēc strīda, bet neminēja otru iesaistītās personas vārdu. Meitas auto palicis pie mājas.

Steisija medijiem atklāja, ka meitas draugs piezvanījis viņai sestdienas naktī, lai pavēstītu, ka policija meklē Aleksisu.
Kārtības sargi pirmdien ģimenei pavēstīja, ka sestdien atrastais ķermenis bijusi Aleksisa. Tas atrasts pāris jūdzes no mājām.

Meitenes satriektā māte Steisija Robinaulta tic, ka notikušais bijusi slepkavība. "Veids, kā viņu atrada – mans bērns nekad sev to nenodarītu. Tam nav jēgas," paziņoja Steisija.

Attiecību sākumā Aleksisa sociālajos tīklos bieži dalījās ar fotogrāfijām, kurās redzama kopā ar vīru un atzinās viņam mīlestībā. Pēc ziņas par meitenes nāvi, viņas vīrs savā "Facebook" profilā publicēja sievai veltītus aizkustinošus ierakstu.

Aleksisa ar savu vīru Tomu bija precējusies nepilnu gadu. (Foto: Instagram)

Neskatoties uz to, daudzi komentāros norādīja, ka tieši viņu tur aizdomās par pastrādāto noziegumu, bet Toms bija spiests aizstāvēties un taisnoties. Aleksisa pēc strīda pametusi māju, viņš saka.

Citi šobrīd lasa

Apbrīnojamā Urugvajas valsts līdera "nabadzība". 21. gadsimta vispieticīgākais jeb trūcīgākais prezidents pasaulē 3
Stipra doma un liela mīlestība. Ciemos pie Olgas Melderes - dziednieces, kura izglāba Jāni Jarānu no grādīgā
Aizvadītajā naktī aizturēti agresīvi komandantstundas neievērotāji; spraigi notikumi Liepājā, Smiltenē un Jūrmalā 10
Pievienot komentāru

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников