Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Miesīgs tēvs Saratovas meitenītes slepkavu sauc par žurku un riebekli

Pasaulē
2019. gada 12. oktobrī 20:45 2019. gada 12. oktobrī 20:45
  Jauns.lv
Mihails Tuvatins, kuram ir tāds pats vārds kā dēlam, sarunā ar Krievijas presi atklājis, ka viņš pats vairākkārt kļuvis par savas atvases zādzību upuri.

Deviņus gadus vecās Lizas K. slepkavas tēvs no Saratovas pastāstīja portālam "Life" pastāstīja, ka dēls viņu un ģimeni apzadzis, turklāt vairākas reizes. Mihails savu dēlu nekautrējās saukt par "žurku" un "riebekli".

Saratovas iedzīvotājs atklāja, ka ar Mihaila māti nedzīvo kopā jau 30 gadus, bet ar dēlu viņam praktiski neesot bijis kontakta, tas gan viņam nav traucējis trīs reizes apzagt miesīgu tēvu, piesavinoties viņa ikonas.

“Viņš kādu reizi atnāca pie manis, ieraudzīja rezerves atslēgas, nozaga tās, citā dienā ieradās pie manis darbā, pārbaudīja, vai es tur esmu, atgriezās dzīvoklī un nozaga ikonas,” stāsta Mihaila tēvs. "Visu mūžu viņš bija žurka! Viņš visu mūžu sevi uzskatīja par baigo gudrinieku, bet apkārtējos par muļķiem," stāsta slepkavas tēvs.

Mihails Tuvatins 9 gadus vecās Lizas slepkavībā ātri vien atzinās. (Foto: Ekrānuzņēmums no Vk.com)

Jauns.lv jau ziņoja, ka bažas par deviņus gadus veco Lizu no Saratovas radās jau 9. oktobrī, kad viņa devās ceļā uz skolu, taču galamērķī tā arī nenonāca. Meitenes meklēšanā piedalījās vairāk nekā 2000 cilvēku, taču situācija atrisinājās traģiski – tika atrastas meitenes mirstīgās atliekas ar vardarbības pazīmēm.

Baidoties no tā, ka Lizu varētu neizdoties atrast dzīvu, brīvprātīgie meklētāji sāka pārmeklēt ēkas, tostarp garāžas, kuras atradās blakus ceļam uz skolu.

Pēc divām dienām vienā no garāžām meiteni atrada mirušu, ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Pavisam drīz tika aizturēts arī aizdomās turamais – kāds 1984. gadā dzimis vietējais iedzīvotājs vārdā Mihails Tuvatins Viņš slepkavībā ātri vien atzinās.

Tikmēr Mihaila māte turpina noliegt, ka viņas dēls būtu pastrādājis šo šausmīgo noziegumu. Viņa saka, ka viņas dēls ir labs, gudrs un strādīgs.

"Viņš ir labs, brīnišķīgs. Mans dēls ir labs cilvēks, tas ir Leopolds, kam vajadzētu iedzert "Ozverīnu". Viņš ir ļoti labs," žurnālistiem paziņoja Mihaila māte.

Pie sievietes mājās ieradās arī policija, taču māte nevēlējās atvērt durvis un sarīkoja histēriju. Durvis uzlauza un likumsargi dzīvoklī veica kratīšanu.

Viens no lieciniekiem vēlāk pastāstīja, ka uz balkona tika atrasta bērnu matu stīpiņa ar briljantu imitāciju un sporta apavu pāris.

Bērna slepkavam esot meita

Bērna slepkava, skaidrojot nozieguma izdarīšanas iemeslus, izmeklētājiem stāstījis, ka pirms dažiem mēnešiem ievēroja pamesto garāžu un izdomāja piesavināties īpašumu, nomainot durvju slēdzeni.

Garām tobrīd esot gājusi mazā Liza. Meitene esot painteresējusies, kam pieder garāža un kas te notiek, savukārt Mihails, kā pats apgalvo, esot sabijies, ka tiks atklāti viņa nodomi, tādēļ ievilcis meiteni pamestajā garāžā un nogalinājis.

Izmeklētāji pārbauda Mihaila teikto, taču vīrieša sacītais, šķiet, nemaz neinteresē vietējiem iedzīvotājiem, kuri, šokā par notikušo, lielā skaitā pulcējušies vietā, kur tika noslepkavota mazā meitene.

Krievijas medijs raksta arī to, ka iedzīvotāji vēl nesen draudējuši pie pirmās izdevības nolinčot bērna slepkavu. Likumsargi aicināja iedzīvotājus doties mājās un ļaut izmeklētājiem turpināt darbu (slepkavu izmeklēšanas ietvaros paredzēts atvest uz nozieguma vietu), taču pūlis atteicās izklīst.

Sekojis arī mēģinājums apgāzt likumsargu automašīnu, jo sanākušie cilvēki domājuši, ka tajā tiek vests Mihails. Kādam pat izdevies ielauzties transportlīdzeklī, noskaidrojot, ka tas tomēr ir tukšs.

Life.ru arī ziņo, ka policijā ir saņemts lērums sūdzību par Mihailu T. un viņa ģimeni. Jāpiebilst arī, ka vīrietis, kurš atzinies slepkavībā, jau iepriekš bijis vairākkārt sodīts par dažādiem likumpārkāpumiem.

Kāds vīrieša paziņa gan medijiem atklājis, ka “pēc skata” vīrietis esot bijis normāls – viņš nav nedz dzēris, nedz smēķējis, nedz lietojis narkotikas. Taču Mihaila iepriekšējo pārkāpumu sarakstā esot arī pedofilija, turklāt viņam ir arī meita.

Vīrietim bijušas perversas intereses

Sekojot notikumu attīstībai, Krievijas mediji ir publicējuši informāciju par Mihaila T. sociālo kontu saturu. Tas tik tiešām liek aizdomāties par to, vai Mihaila paziņu lokā nebija cilvēku, kuri varētu zināt, uz ko viņš ir spējīgs.

Portālā Vk.com  (Krievijas sociālais tīkls “Vkontakte”) vīrieša bildē redzams vilks un uzraksts, kas vēsta, ka “lepni dzīvnieki cirkā neuzstājas”. Interešu sarakstā norādīts – meita, sekss, mūzika, ātrums. Mīļākā spēle – kārtis uz izģērbšanos, ziņo Life.ru. Sadaļā “informācija par mani” tikmēr rakstīts: “Jums labāk nezināt”.

Arī cita Mihaila personīgā profila informācija liecina, ka viņu interesējusi “pornogrāfija ar jaunām meitenēm”, BDSM un “Saratovas prostitūtas”.

Mihailu pirms gada esot pametusi draudzene. Viņas tuvinieki publiski pauduši, ka meitene nav nojautusi, ar kādu cilvēku bijusi attiecībās.

Saistītās ziņas

Saratovas meitenītes slepkavas māte noliedz dēla vainu: "Viņš ir labs, gudrs un strādīgs" 4
Krieviju šokē mazas meitenes nonāvēšana: vietējie gatavi nolinčot slepkavu
Sieviete uz ielas Aļaskā atrod atmiņas karti ar slepkavības video; policija lidostā aiztur iespējamo vainīgo

Citi šobrīd lasa

Svarīga informācija, kas par bīstamo koronavīrusu jāzina ikvienam iedzīvotājam 10
VIDEO: “Viņi mums vienkārši uzspļāva!” kā Krievijas pilsētā Omskā vietvara Putinu sagaidīja 14
Infektologs: par situāciju Itālijā patlaban ir nopietnas bažas 4
Pievienot komentāru

Герцогиня Кэтрин избегает встречи с Меган: герцоги Кембриджские решили покинуть Лондон 1

После объявления о разводе Павел Прилучный забрал сына и уехал с ним на съемки