Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Nirstot Tenesī ūdenskritumā, vlogeris atrod GoPro kameru, kurā redzams pirms 2 gadiem noslīcis vīrietis

Ārzemēs
2019. gada 20. augustā 05:58 2019. gada 20. augustā 05:58
  Jauns.lv
Videostraumēšanas platformas "YouTube" vlogeris Ričs Aloha, nirstot kādā Tenesī štata ūdenskrituma upes gultnē, atradis GoPro kameru. Apskatot tajā esošās USB kartes saturu, vīrietis sapratis, ka tajā redzami videouzņēmumi no kāda pirms 2 gadiem tajā pašā upē noslīkuša vīrieša dzīves, ziņo "The Independent".

Zināms, ka videomateriālos redzamais vīrietis ir Ričards Raglands, kurš 2017.gadā miris noslīkstot vien dažas dienas pirms savas 23.dzimšanas dienas.

Pirms 2 gadiem noslīkušais Ričards Raglands (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Aloham par nelaimes gadījumu pirms niršanas bija stāstījuši vietējie likumsargi, tāpēc vīrietis uzreiz atpazinis, kas ir video redzamā persona. Nu jau mirušais Raglands tajos redzams, priecājoties un atpūšoties kopā ar draugiem. Jautrā kompānija filmējusi sevi, izmantojot tā saucamo "selfijstiku".

"Es pārbaudīju atrastās kameras atmiņas karti un nodomāju - Ak, kungs! Tas taču ir tas puisis," stāsta Aloha. Vlogeris nekavējoties uzsācis mirušā vīrieša ģimenes meklējumus, kas beigušies ļoti veiksmīgi. Viņš nelaiķa vecākiem nogādājis viņiem tik ļoti svarīgo USB karti ar materiāliem, kurā viņu dēls redzams pirms traģēdijas.

Atrastā GoPro kamera (Foto: ekrānuzņēmums no video)

"Viņš tā centās, veica lielu izpēti, daudzus telefonzvanus, nepadevās, līdz beidzot atrada mūs. Tas mums nozīmē ļoti daudz," stāsta Raglanda māte Robina Makkrēra. Ģimene Aloham ir ārkārtīgi pateicīga, jo, iespējams, tagad uzzinās atbildes uz daudziem 2 gadus uzdotiem jautājumiem, tai skaitā iemeslu, kas novedis dēlu nāvē.

"Viņš bija apbrīnojams jauns vīrietis," par savu dēlu stāsta Makkrēra. "Pilns mīlestības un enerģijas. Mums viņš no visas sirds pietrūkst."

Kā atklāj sieviete, neilgi pēc dēla nāves likumsargi sērojošajai ģimenei nosūtījuši aploksni ar zibatmiņu, kurā esot bijis kāda cita cilvēka uzņemts video, kurā redzami jaunā vīrieša piepildītie dzīves mirkļi, tomēr vecāki šos videomateriālus tā arī nav redzējuši, jo vēstule bijusi atplēsta, bet zibatmiņa nozagta.

Ričarda Raglanda vecāki (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Pats Aloha uzskata, ka Dievs viņu aizvedis pie nogremdētās GoPro kameras: "Viss, ko es sākumā redzēju, bija stiprinājuma skrūve, pārējais gulēja smiltīs. Es ļoti priecājos, ka to atradu." Vlogeris tuvākajā laikā sola publicēt arī šī brīnumainā stāsta video atstāstu.

Atrastā GoPro kamera (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Citi šobrīd lasa

Sipeniecei šodien 50! Kā Jaunpils Baibiņa izauga par zvaigzni 13
FOTO: gaidībās esošā šovu zvaigzne Magone prezentē savu dzejas grāmatu 5
Cilvēkus sadusmo video ar gaidībās esošu medmāsu Uhaņas slimnīcā
Tēmas: ASV
Pievienot komentāru

Гвинет Пэлтроу, Деми Мур, Кейт Хадсон и возлюбленная Киану Ривза вышли в свет без макияжа

Джулия Ванг: "Самый большой начальник перестал любить Дмитрия Шепелева"