foto: Juris Rozenbergs/Jauns.lv
FOTO: Policija ziņo, ka praida laikā pārkāpumi nav reģistrēti
Sabiedrība
2024. gada 15. jūnijs, 16:55

FOTO: Policija ziņo, ka praida laikā pārkāpumi nav reģistrēti

Ziņu nodaļa

Valsts policija

Šodien, 15.jūnijā, Valsts policija laikā posmā no pulksten 10.00 līdz pulksten 15.00 nav reģistrējusi nevienu sabiedriskās kārtības pārkāpumu. Pēc policijas aplēsēm “Baltic Pride 2024” gājienā piedalījās aptuveni 7000 dalībnieki.

Gājiens “Riga Pride 2024” norisinājās pa maršrutu: Vērmanes dārzs - Elizabetes iela - Brīvības iela - Bruņinieku iela - Tērbatas iela - Vērmanes dārzs un sapulce Vērmanes dārzā.

Likumsargi pasākuma laikā nodrošināja sabiedrisko kārtību un drošību cilvēku pulcēšanās vietās, kā arī nodrošināja, lai cilvēki ar pretējiem uzskatiem neiesaistītos konfliktos ar fiziska spēka pielietošanu un nepieciešamības gadījumā regulēja cilvēku un transportlīdzekļu plūsmas.

Iepriekš jau tika ziņots, ka no vakardienas vairākās Rīgas centra ielās tika slēgta transportlīdzekļu satiksme. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi būs spēkā līdz šodienas pulksten 18.00. Savukārt gājēju kustība Vērmanes dārzā ir slēgta līdz pulksten 19.30, izņemot pasākuma dalībniekiem.

Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem turpinās pastiprinātā režīmā uzraudzīt sabiedrisko kārtību un drošību pasākuma norises vietās.

Valsts policija aicina cieņpilni izturēties pret līdzcilvēkiem, savukārt par darbībām, kas vērstas uz naida vai nesaticības izraisīšanu atkarībā no personas dzimuma, vecuma, invaliditātes vai jebkuru citu pazīmju dēļ, kā arī sabiedriskās kārtības pārkāpumiem, aicina nekavējoties ziņot, zvanot uz policijas operatīvo tālruņa numuru 110.