Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vīrietis atzina, ka todien esot lietojis alkoholiskos dzērienus, tomēr atteicās veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā. (Foto: Rīgas pašvaldības policija)

Vīrietis žvingulī novelk bikses savas trīsgadīgās meitas un garāmgājēju priekšā

112
5. augustā 13:58 2022. gada 5. augustā 13:58
  Jauns.lv
Ceturtdien, 4. augustā, neilgi pirms 20.00 vakarā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas aculiecinieces, kura skaidroja, ka Bolderājā vīrietis stiprā alkohola reibumā ar trīsgadīgu meitu sēž sabiedriskā transporta pieturvietā. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Kurzemes pārvaldes patruļa.

Kā portālam Jauns.lv stāstīja policijā, ierodoties norādītajā adresē, policijas darbiniekus sagaidīja vairāki aculiecinieki. Vīrietis atzina, ka todien esot lietojis alkoholiskos dzērienus. Mēģinot piecelties kājās, pārkāpējs alkohola reibuma dēļ nespēja nostāvēt un atkal apsēdās.

Pārkāpējam bija grūtības atcerēties personas datus, arī meitas datus esot aizmirsis. Tomēr likumsargi no meitenes noskaidroja viņas vārdu un uzvārdu. Tāpat izdevās iegūt informāciju par bērna māti.

Notikuma vietā vīrietis atteicās veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā un sāka lamāties bērna klātbūtnē ar cieņas aizskarošiem vārdiem, kā arī vēlāk publiski novilka bikses, tādējādi atkailinoties visu garāmgājēju priekšā.

Tika pieņemts lēmums vīrieti nogādāt Tvaika ielā ekspertīzes veikšanai, kur viņam konstatēja alkohola reibumu. Savukārt trīsgadīgā meitene nogādāta pie mātes, kura kārtības sargus un meitu sagaidīja deklarētās dzīvesvietas adresē.

Pret bērna tēvu tika uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par nespēju pilnvērtīgi pildīt vecāku pienākumus un par sīko huligānismu.
 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; tilts pie Kahovkas HES pēc Ukrainas raķešu trieciena vairs nav izmantojams 10
Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis
Būtisks pavērsiens Bunkus slepkavības izmeklēšanā - šodien veiktas aizturēšanas
Pievienot komentāru