Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dienestā vērsa uzmanību, ka būtu jāņem vērā fakts, ka noģībušais cilvēks bija ilgstoši stāvējis rindā. (Foto: Sintija Zandersone/LETA)

Rindā pie Ķīpsalas halles vakcinācijas centra noģībis cilvēks 7

Sabiedrība
17. aprīlī 15:26 2021. gada 17. aprīlī 15:26
  Jauns.lv / LETA
Sestdien Rīgā, pie Ķīpsalas halles vakcinācijas centra, kāds cilvēks noģībis, gaidot rindā poti pret Covid-19, aģentūrai apstiprināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Noģībušais šobrīd ir nogādāts slimnīcā, un viņa stāvoklis ir apmierinošs, atzīmēja NMPD.

Stāvot rindā, šai personai sākās lēkme. Cilvēkam palīdzību sniedza uz vietas esošie pašvaldības policijas darbinieki, līdz iesaistījās arī NMPD brigāde.

Rīgas Pašvaldības policija paziņojusi, ka šodien plkst.12.23 pie Ķīpsalas halles tika pamanīta persona, kurai, iespējams, sākusies slimības lēkme. Uz adresi tika izsaukts NMPD, un līdz dienesta ierašanās brīdim policijas darbinieki sniedza personai pirmo palīdzību.

Tāpat NMPD atklāja, ka šajā vakcinācijas centrā kāda persona noģībusi pēc potes saņemšanas. Dienestā vērsa uzmanību, ka būtu jāņem vērā fakts, ka noģībušais cilvēks bija ilgstoši stāvējis rindā. Arī šī persona ir nogādāta slimnīcā, tomēr tās stāvoklis ir apmierinošs.

Sestdienas rītā pie Ķīpsalas halles rinda veidojās jau vairākas stundas pirms noteiktā darba laika. Piemēram, pusotru stundu pirms vakcinācijas centra plānotās atvēršanas bija izveidojusies ap 200 cilvēku gara rinda.

Lielās intereses dēļ vakcinācijas centrs durvis vēra plkst.8.15, taču jau ap plkst.9.30 rinda tika slēgta, jo tajā bija iestājušies 1000 cilvēki, kas bija maksimālais konkrētajam vakcinācijas centram šai dienai pieejamais pošu daudzums.

Citi šobrīd lasa

Publicē FOTO ar pasauli pārsteigušo māmiņu, kura gaidīja septiņus bērnus, bet dzemdēja deviņus
Krapsis atstādināts no amata pienākumu pildīšanas 2
Aizturētais Kazaņas skolā asinspirti sarīkojušais šāvējs saucis sevi par Dievu 3
Skatīt visus komentārus

"Он совершал попытку суицида в метро": Геннадий Хазанов рассказал о своем "нездоровом" брате

Три Ларисы! Гузеева, Удовиченко и Долина показали свои реальные лица во время застолья