Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

Kariņš Bordānu salīdzina ar kādu zēnu no skolas laikiem, kurš nepildīja savus mājasdarbus 5

Politika
2020. gada 26. februārī 09:19 2020. gada 26. februārī 09:19
  Jauns.lv / LETA
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) mudina Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderi, tieslietu ministru Jāni Bordānu izpildīt savus "mājasdarbus", pirms kritizēt citus ministrus.

Raksturojot domstarpības valdībā, kur Bordāns beidzamajā laikā bieži vērsies pret "KPV LV" ministriem, Kariņš intervijā telekanālam "TV3" atminējās skolas laikus, kur esot bijis zēns, kurš visu laiku sūdzējies par citiem, šādi mēģinot sev pievērst uzmanību, kaut arī pats neesot izdarījis savus mājasdarbus.

Pēc Kariņa vārdiem, pašlaik valdībā situācija esot līdzīga. Premjers mudināja Bordānu vairāk pievērsties darbiem savā lauciņā, kur, piemēram, joprojām neesot redzami konkrēti piedāvājumi tiesvedību ilguma samazināšanai.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (no kreisās) un tieslietu ministrs Jānis Bordāns (Foto: LETA)

Kariņš atzina, ka piecu partiju koalīcijā nebija un nebūs viegli strādāt, turklāt situāciju vēl vairāk destabilizē tuvās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas.

Kā ziņots, Kariņš otrdien valdības sēdē neatsaucās Bordāna aicinājumam atbrīvot ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) padomnieku Pāvelu Rebenoku no Rīgas brīvostas valdes.

Saistītās ziņas

Kariņš neatsaucas uz Bordāna aicinājumu atbrīvot Rebenoku no Rīgas brīvostas 7
Kariņš nesteidzas atbalstīt Bordāna aicinājumu atlaist Nemiro: "Visus var kritizēt, arī mani" 8
Nabadzīgais ekonomikas ministrs un viņa bagātais draugs. Kāpēc Nemiro „degradēja” valsts sekretāru Eglīti? 7

Īsi pirms valdības lēmuma pieņemšanas par Pārresoru koordinācijas centra izstrādāto "Nacionālo attīstības plānu 2021.-2027.gadam" (NAP2027) Bordāns stāstīja par, viņaprāt, negodīgi atstādināto Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Ēriku Eglīti, kā arī Rebenoka pretendēšanu uz AS "Latvenergo" padomes locekļa amatu un viņa kļūšanu par Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieku. Tieslietu ministrs sacīja, ka viņš varēšot atbalstīt NAP2027, kurā vieni no centrālajiem mērķiem minēti tiesiskums un taisnīgums, ja Kariņš un Nemiro atsauks Rebenoku no Rīgas brīvostas valdes.

Nemiro norādīja, ka viņš neatbildēs uz Bordāna sacīto, jo "ir priekšvēlēšanu laiks, kad Bordāns iezīmē aģitāciju Rīgas domes vēlēšanām". Vienlaikus Nemiro pauda, ka "tieslietu ministrs nav reputācijas tienesis". "Ja vērtējam kādas personas reputāciju, tad šāds jautājums dienaskārtībā nav iekļauts. Bordāns nav cilvēks, kas mūs vērtēs, viņš nav reputācijas tiesnesis," uzsvēra Nemiro.

Ministru prezidents abu ministru vārdu apmaiņu raksturoja kā kašķi, uz ko Bordāns norādīja, ka šajā jautājumā lietot vārdu "kašķis" esot amorāli. Bordāns arī vēlējās zināt, vai Kariņam esot kāda vienošanās ar partiju "KPV LV", ja reiz viņš nekomentē Bordāna uzdotos jautājumus. Premjers uz šo jautājumu neatbildēja.

Bordāns arī iepriekš ir veltījis kritiku Nemiro un tieslietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV), izraisot savstarpēju politisku apsaukāšanos.

Citi šobrīd lasa

Kristaps Porziņģis "sapārots" ar seksīgu blondīni
Krievijas meitenes stāsts, kas apprecējusies ar latvieti: "Man ir HIV, un pirms gada dzemdēju veselu bērniņu!"
Daži mediķi pirms otrās vakcīnas saslimuši ar Covid-19 12
Skatīt visus komentārus

Мелания Трамп нарушила очередную традицию

«Аморальная семья уродует особняк!»: Виктория и Дэвид Бэкхем разозлили британцев