Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Popmūziķis Enrike Iglesiass (Foto: LETA)

Biļešu īpašniekus aicina pieprasīt atmaksu par atcelto Enrikes Iglesiasa koncertu

Sabiedrība
2019. gada 15. novembrī 13:05 2019. gada 15. novembrī 13:05
  Jauns.lv / LETA
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aicina iedzīvotājus, kuri iegādājušies biļetes uz dziedātāja Enrike Iglesias (Enrique Iglesias) koncertu "All the Hits Live", kas bija paredzēts šogad 5.decembrī "Arēnā Rīga", pieprasīt naudas atmaksu par biļetēm, aģentūru LETA informēja PTAC pārstāve Evija Lene.

Viņa skaidroja, ka patlaban biļešu īpašniekiem, atkarībā no tā, kur ir iegādātas biļetes, ir tiesības iesniegt pieteikumus pasākuma organizatoram "Art BG - Menagement EOOD" vai biļešu tirgotājam "Biļešu serviss" par biļetēm samaksātās naudas atmaksu.  

Lene norādīja, ka pasākuma organizatora "Art BG - Menagement EOOD" rekvizīti ir "Art BG - Menagement EOOD", General Mihail D.Skobelev 7-7, Sofija, Bulgārija, 1463; reģistrācijas Nr.90011889459.

Savukārt "Biļešu servisa" rekvizīti ir Rūpniecības iela 34a-3a, Rīga, LV-1045; reģistrācijas Nr.40003493078; elektroniskā pasta adrese - info@bilesuserviss.lv. 

Vienlaikus biļešu īpašnieki kā cietušie tiek aicināti individuāli vērsties Valsts policijā.

PTAC informēja, ka "Creative Artists Agency, LLC" oficiālajā paziņojumā biļešu izplatītājiem norādīts, ka saistībā ar organizatora "Art BG - Menagement EOOD" un mākslinieka pārstāvniecību "Creative Artists Agency, LLC" savstarpēji noslēgtā līguma nosacījumu neievērošanu, mākslinieka pārstāvji ir atcēluši plānotos pasākumus "Arēnā Zagreb", Zagrebā, Horvātijā, kas bija plānots 1.decembrī, Minskas arēnā, Minskā, Baltkrievijā - 3.decembrī un "Arēnā Rīga", kurā koncerts bija plānots 5.decembrī.

Citi šobrīd lasa

Vai Rebeka Koha, kas beigusi karjeru, nākotnē varētu pārstāvēt citu valsti? Kādas saistības palikušas sportistei 22
Maskās un bez ballītes - Solvitas Āboltiņas meitai izlaidums pandēmijas skartajā Itālijā
VIDEO: liktenīgajā dienā svinot kāzas, fotogrāfs iemūžinājis precīzi to brīdi, kad Beirūtā nograndis sprādziens
Pievienot komentāru

«Там все клоунада!» Критик высказался про брак Пугачевой и Галкина

«ЭКО — это априори рак?»: Врач-гинеколог и жена Малинина высказалась о Фриске и Заворотнюк