Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
28 gadus vecā Andra dzīve aprāvās Krāslavas centrā pēc piekaušanas. (Foto: Facebook)

Zvērīgi nosisto krāslavieti Andri ārsti sākumā ievietoja atskurbšanai narkoloģijas nodaļā, neziņojot par noziegumu

112
2019. gada 19. augustā 15:45 2019. gada 19. augustā 15:45
  Jauns.lv / LETA
Veselības inspekcija (VI) veiks pārbaudi par mediķu rīcību saistībā ar palīdzības sniegšanu Krāslavā smagi piekautajam un vēlāk slimnīcā mirušajam vīrietim, informēja iestādes pārstāve Saiva Luste.

Viņa norādīja, ka VI saņēmusi Daugavpils reģionālās slimnīcas skaidrojumu par notikušo, un tagad veiks pārbaudi par šo gadījumu. Kā ziņots, Valsts policija (VP) kriminālprocesā vērtēs mediķu rīcību saistībā ar palīdzības sniegšanu minētajam vīrietim,  informēja VP Latgales reģiona pārvalde.

Jauns.lv jau rakstīja, ka ka 20.jūlija naktī policijā vērsās Krāslavas iedzīvotāji, kas ziņojuši, ka uz ielas trokšņo jaunieši un traucē viņu naktsmieru. Norādītajā adresē vietējie likumsargi atraduši uz zemes guļošu vīrieti.

Ņemot vērā, ka ar vīrieti nebija iespējams komunicēt un radās aizdomas, ka viņš atrodas alkohola reibumā, notikuma vietā ieradās arī mediķi, kas personu nogādāja medicīnas iestādē.

Pēc tobrīd likumsargu rīcībā esošās informācijas, persona ievietota atskurbšanai slimnīcas narkoloģijas nodaļā. 22.jūlijā VP Krāslavas iecirknis ieguva informāciju, ka mediķi jau 20.jūlija vakarā vīrietim konstatējuši smagus miesas bojājumus, bet par to uzreiz nebija informējuši policiju. 24.jūlijā 1990.gada dzimušais vīrietis, nenākot pie samaņas, slimnīcā mira.

Saistītās ziņas

Pēc slepkavības uz spēļu zāli - jaunieši no situētas ģimenes Krāslavas centrā zvērīgi nosit 28 gadus vecu vietējo
Arī policija vērtēs mediķu rīcību saistībā ar kautiņā nogalināto krāslavieti Andri - ārsti 2 dienas neesot ziņojuši par iespējamu noziegumu
Ģirģenam aizdomas par liecinieku ietekmēšanu sakarā ar kautiņu Krāslavā, pēc kura miris vīrietis

Turpinot izmeklēšanu, policisti ieguva informācija, kas liecina, ka naktī no 19. uz 20.jūliju, netālu no vietējās izklaides vietas, starp divām jauniešu kompānijām bija izcelies konflikts. Jaunieši, kas tobrīd, visticamāk, atradās alkoholisko dzērienu ietekmē, ilglaicīgi konfliktējuši savā starpā, līdz brīdim, kad no pirmās kompānijas uz vietas bija palicis tikai 1990.gadā dzimušais vīrietis kopā ar vēl vienu personu.

Konflikts viņu starpā turpinājās, un vēlāk pārtapis kautiņā. Skaidrojot notikuma apstākļus, tika apzināti iespējamie kautiņa dalībnieki, un aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu, aizturēti trīs cilvēki - divi nepilngadīgie jaunieši, un kāds 1995.gadā dzimis vīrietis.

Ar tiesas lēmumu 1995.gadā dzimušam vīrietim piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, kā arī papildus nopratina personas saistībā ar visām kriminālprocesā izvirzītajām versijām. Tāpat sāktajā kriminālprocesā policija vērtēs mediķu rīcību, sniedzot palīdzību cietušajam.

Citi šobrīd lasa

Arnis Līcītis: "Esmu Latvijas patriots, bet filmējos Krievijā” 21
25 gadus veca sieviete tērē 300 dolārus mēnesī par autiņbiksītēm un dzīvo kā pieaudzis zīdainis 35
Slimību profilakses un kontroles centrs atbild uz 10 būtiskiem jautājumiem par koronavīrusu 8

«Я где-то не справилась»: Муцениеце продолжает интриговать на тему развода с Прилучным

Автор хита Киркорова рассказала о "болезни как у Жанны Фриске", из-за которой прибегла к суррогатному материнству