Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no raidījuma "Degpunktā"

Asiņains slaktiņš Turgeņeva ielā Rīgā: konflikts starp jauniešiem beidzas ar vairākiem sadurtiem cilvēkiem 78

112
24. maijā 22:06 2019. gada 24. maijā 22:06
LNT, Degpunktā
Latgales priekšpilsētā, dažu simtu metru attālumā no vietējā Valsts policijas iecirkņa nakts vidū sastapušās divas jauniešu kompānijas, kas savā starpā sākušas kautiņu, un lietā likts arī nazis, ziņo LNT raidījums “Degpunktā”.

Kā ziņo Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš, ap plkst. 2.30 saņemts izsaukums uz Turgeņeva ielu, kur uz ielas notiekot kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanījuši vairākus jauniešus, turklāt divi no viņiem bijuši bez virsdrēbēm. Policisti konstatējuši, ka konfliktā sadurtas vairākas personas.

Dažu minūšu laikā notikuma vietā ieradušās trīs Latgales pārvaldes policijas ekipāžas. Cietušie sadurti ribu apvidū un likumsargi bažījušies, ka savainoti arī iekšējie orgāni.

Turpat izsaukuma vietā darbinieki noskaidrojuši arī to, kurš vainojams notikušajā. Tas izrādījies kāds jauneklis, kurš pēc ķīviņa kopā ar savu draugu atsēdies turpat uz kāpnēm un mierīgi noskatījies notiekošajā.

Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Degpunktā"

Sarunas laikā ar aizdomās turamo noskaidrojies, ka viņš dienas laikā lietojis marihuānu. Jaunietis policistiem atklājis, ka uzbrucis cietušajiem ar kabatas nazi.

Apreibušo liecības bijušas tik nesaprotamas, un jaunekļi tik ļoti pinušies notikumu atstāstā, ka uz vietas tā arī nav kļuvis skaidrs, – kurš, ko, kuram un par ko. Vien satikušies, sakāvušies un kādā brīdī pazibējis arī nazis.

Kā stāsta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa, mediķi snieguši palīdzību diviem cietušajiem, kuri nogādāti slimnīcā. Abi bijuši pie samaņas, stabilā stāvoklī. Trešais cietušais no palīdzības atteicies.

Šobrīd Valsts policijas Latgales iecirknī ierosināta krimināllieta par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu. Visticamāk, policija lūgs tiesu aizturēto dūrēju apcietināt. Tāpat izmeklētāji gaida mediķu atzinumu par uzbrukumā nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpi.

Citi šobrīd lasa

Žoržs Siksna nāk klajā ar satriecošu vēsti 8
"Jūsu meita mirst" - ģimene no Kvīnslendas dalās stāstā, kā brīvdienas Taizemē pārvērtās lielākajā murgā, kāds jebkad piedzīvots 29
Divu nevakcinētu zīdaiņu nāve, kas šokēja Latvijas sabiedrību – Veselības inspekcija sīki analizē notikušo, atbildot uz vēl neatbildēto 39
Skatīt visus komentārus

«Никто не женится на актрисах»: дедушка принц Филипп отговаривал Гарри от брака с Меган 1

"Какой-то цирк с насилием": Филипп Киркоров, заставляющий плачущую дочь есть мидии, разгневал подписчиков