Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Zommers, Ceriņa un Salceviča stāsta, kā iespējams pašam mājās pagatavot maltīti kā restorānā

Ziņas
6. martā 13:10 2019. gada 6. martā 13:10
Kulinārijas, gastronomijas cienītājiem, kā arī vienkārši gardēžiem, virtuves studijā „Viesistaba” aizvadīts īpašs notikums. Tur klātesošajiem tika atklāts veids kā jebkurā mājas virtuvē radīt restorāna cienīgas maltītes.

Malkojot dzērienus un iejūtoties „Viesistabas” mājīgajā atmosfērā, pasākuma viesi savā starpā tērzēja par vislabākajām izvēlēm, kā pagatavot izsmalcinātas maltītes mājas apstākļos. 
Par pasākuma viesu labsajūtu gastronomijas jomā uzņēmās restorāna „Entresol” šefpavārs Raimonds Zommers, kurš klātesošajiem demonstrēja, cik ar „KitchenAid” trauku un virtuves piederumu palīdzību ir vienkārši pagatavot restorānu cienīgus ēdienus arī mājas apstākļos. Lai to visu varētu pagatavot, protams, nepieciešami labas kvalitātes produkti, augstvērtīgas izejvielas un neapšaubāmi, arī zināšanas, kuras pasākuma laikā varēja ikviens klātesošais smelties no izcilā šefpavāra Zommera. Ikviens arī tika aicināts cienāties ar turpat gatavotiem trīs veidu ēdieniem. 

Jautāts, kas pēc viņa domām ir tās svarīgākās nianses, lai radītu restorāna sajūtu mājās, Raimonds Zommers atzīst „Viennozīmīgi, lai pagatavotu labu, kvalitatīvu ēdienu, ir jābūt labiem traukiem. Jebkurā restorānā redzams, ka tur ir augstas kvalitātes trauki, virtuves piederumi un labi produkti. To visu saliekot kopā un nedaudz piedomājot par komfortu, rodas arī šī restorāna sajūta mājās.”

Ar savu viedokli par to, kā visefektīgāk pagatavot restorāna līmeņa cienīgas maltītes mājās, pasākumā dalījās arī TV seja Lelde Ceriņa un stiliste, blogere Indra Salceviča. Kādi ir slavenību ieteikumi, skatiet video!

Šefpavārs Raimonds Zommers rāda, kā uzburt restorāna cienīgas maltītes mājas virtuvē. Tas ir pavisam vienkārši, ja vien ir viss nepieciešamais. (Foto: Publicitātes foto)
Gardēžu burziņā piedalījās arī TV seja Lelde Ceriņa un stiliste Indra Salceviča. (Foto: Publicitātes foto)
Gardēžu burziņā piedalījās arī TV seja Lelde Ceriņa un stiliste Indra Salceviča. (Foto: Publicitātes foto)

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Maxima. 
 

Citi šobrīd lasa

Formīgā modele Ešlija Grehema izrāda savas satriecošās formas jaunajā apakšveļas kolekcijā 58
VIDEO: Baškortostānā šausmīgā avārijā izdzīvo 6 gadus vecs bērns 2
Atklājas jaunas detaļas par asinspirti Talsos: Harijs un Marta Astras savus slepkavas labi pazinuši 5

Дочь покойной звезды сериала "Беверли Хиллз-90210" Люка Перри опубликовала трогательное фото с отцом

Родители герцогини Кэтрин близки к банкротству