Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mazais Ivans izsludināts starptautiskā meklēšanā
Ivana Berladina meklēšana (Foto: Bezvests.lv/Facebook.com)

Mazais Ivans izsludināts starptautiskā meklēšanā

112
2017. gada 4. jūlijā 11:24 2017. gada 4. jūlijā 11:24
  Kasjauns.lv
(Precizēta ziņa) Piecus gadus vecā Ivana Berladina meklēšana turpinās gan visā Latvijā, gan kaimiņvalstīs, ziņo Valsts policija.

Jau no brīža, kad Valsts policijā tika saņemta informācija, ka piecgadīgais Ivans Berladins ir pazudis, zēna meklēšanā iesaistījās vairāki tūkstoši brīvprātīgo – tāpat arī Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, NBS un vakar posteni Pāvilostas ielā 1 izveidoja arī organizācija “bezvests.lv”.

Šobrīd spēki tiek sakoncentrēti uz zēna meklēšanu Pāvilostas ielā 7 dārziņu rajonā. Tāpat šodien, 4. jūlijā, ar helikopteru tiks pārmeklēta Tosmares ezera apkārtne un visa Liepāja. Valsts policija strādā ar operatīvo informāciju un pārbauda visas izskanējušās versijas. Lūgums iedzīvotājus laicīgi ziņot par vietām, kur zēns redzēts. Informāciju var nodot, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Tāpat arī sabiedriskā transporta vadītāji informē Valsts policiju par katru bērnu, kurš viens pats pārvietojas ar sabiedrisko transportu un. Iepriekš izskanēja, ka Valsts policija esot lūgusi arī ekstrasensu palīdzību, taču, kā portālu Kasjauns.lv informēja policijā - konkrēts lūgums nav izteikts, taču gaišreģi paši var iesaistīties un viņu teiktais tiek pārbaudīts.

Kā zināms, joprojām bez rezultātiem.

Meklēšana turpinās un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva uzsver, ka šobrīd Liepājā spēki tiek novirzīti uz Pāvilostas ielu 7, dārziņu rajonu, tajā pat laikā zēns tiek meklēts visā Latvijā un kaimiņvalstīs. “Līdz šim nav tāds krūms, kur kāds nebūtu paskatījies. Bērns tiek meklēts visā Latvijā, tāpat arī kaimiņvalstīs. Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus – pārbaudiet savas kāpņu telpas, šķūnīšus, ejiet pie kaimiņiem ar zēna fotogrāfiju, runājiet ar tiem, informējiet par notikušo un jautājiet vai gadījumā kaut kas nav mainīts! Atkārtoju – katra informācija tiek pārbaudīta!”

Zēna meklēšanas darbi turpinās! Oficiālā informācija tiek atjaunota oficiālajās Valsts policijas interneta vietnēs – Facebook un Twitter kontos.

Citi šobrīd lasa

Dzīve bez privātuma. Eksperimentā izdodas nopirkt datus par 100 000 Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem 3
"Amorālā ģimenīte izkropļo savrupmāju": Viktorija un Deivids Bekhemi nokaitinājuši britus 1
Piektdien Latvijā miris 21 ar Covid-19 saslimušais; stacionāros esošo slimnieku skaits nedaudz samazinājies
Pievienot komentāru

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников