Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Liepājā pazudušais piecus gadus vecais Ivans Berladins.

Liepājā pazudušo piecgadīgo Ivanu meklēs visu nakti 12

Sabiedrība
2017. gada 3. jūlijā 21:13 2017. gada 3. jūlijā 21:13 | Papildināts, 2017. gada 3. jūlijā 23:58
  LETA
Liepājā sestdien pazudušais piecgadīgais Ivans Berladins aizvien nav atrasts un viņa meklēšana turpināsies arī naktī.

Valsts policija savā sociālā tīkla "Facebook" kontā raksta, ka meklēšanas darbi turpinās, un aicina visus, kuriem ir iespēja piedalīties meklēšanā, doties uz Viršu ielu 9, no kurienes norisinās turpmākā meklēšanas koordinācija un ir iespējams uzzināt informāciju par zēna meklēšanu.

Policijas pārstāvji aicina brīvprātīgos padomāt par savu drošību, apģērbties piemēroti, līdzi ņemt termosus ar karstu tēju, ūdeni.

Jau ziņots, ka vakar Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija krekls ar uzrakstu - zaļš vai oranžs, zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ņemot vērā, ka bērns, visticamāk, ir kustībā, policija aicina katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni - tādējādi kopīgiem spēkiem apsekojot iespējami plašāku teritoriju. Tāpat Liepājas iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem - ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 5
Viņi nogalina paši savus maizes devējus: konflikts starp biškopi un rapšu lauka saimnieku 10
"SpaceX" kuģis startē uz kosmosa staciju 1
Skatīt visus komentārus

Любимое развлечение: принцесса Диана брала сыновей в «секретные поездки»

Жена Игоря Крутого рассказала о сложностях воспитания 16-летней дочери