2009. gada 18. maijs, 11:11

Spīdvejisti Koroļovs un Puodžuks iekļūst Eiropas čempionāta pusfinālā

Ļvova (Ukraina), 18.maijs, LETA. Eiropas spīdveja čempionāta kvalifikācijas barjeru svētdien spēja pārvarēt Latvijas sportisti Andrejs Koroļovs un Ķasts Puodžuks.

Koroļovs Ļvovā notikušajās kvalifikācijas sacensībās ar 13 punktiem izcīnīja otro vietu, bet Puodžuks ar desmit punktiem palika sestajā pozīcijā un arī iekļuva finālā.

Sekmīgi startēja arī vēl viens Daugavpils kluba "Lokomotīve" pārstāvis Daņils Ivanovs no Krievijas, kurš ar 14 punktiem izcīnīja uzvaru kvalifikācijā.

Visi trīs sportisti iekļuva sacensību pusfinālā, kas ar viņu līdzdalību notiks 25.jūlijā Horvātijas pilsētā Goričanā.

Savukārt sacensību fināls norisināsies 23.augustā Krievijas pilsētā Toljati.

Aizvadītajā nedēļas nogalē sekmīgi startēja arī cits Daugavpils kluba "Lokomotīve" spīdvejists Artjoms Laguta, kurš pagaidām vēl pārstāv Krieviju. Laguta izcīnīja otro vietu pasaules junioru čempionāta kvalifikācijas sacensībās un iekļuva pusfinālā, kas notiks jūnija beigās.