Peldētājam Semjonovam diskvalifikācija paralimpisko spēļu 50 metru peldējumā tauriņstilā
Semjonovs savā priekšpeldējumā saņēma diskvalifikāciju un palika bez rezultāta.
2024. gada 7. septembrī, 12:52

Latvijas peldētājs Jurijs Semjonovs sestdien saņēma diskvalifikāciju Parīzes paralimpisko spēļu sacensībās 50 metru peldējumā tauriņstilā S7 klasē, paliekot bez rezultāta.

Peldētājam Semjonovam diskvalifikācija paralimpisk...

Semjonovs savā priekšpeldējumā finišēja pēdējais no sešiem sportistiem, taču Latvijas pārstāvis saņēma diskvalifikāciju un palika bez rezultāta.

Lai iekļūtu finālā, 12 sportistu vidū vajadzēja būt starp astoņu labāko rezultātu īpašniekiem.

Viņš savās otrajās paralimpiskajās spēlēs 200 metru kompleksajā peldējumā un 50 metros brīvajā stilā ieņēma devīto vietu, bet labāko rezultātu sasniedza 100 metru peldējumā uz muguras, izcīnot septīto vietu.

Tokijas paralimpiskajās spēlēs viņš izcīnīja astoto vietu 50 metru peldējumā uz muguras.

Sestdien vēl plkst.13.34 Latvijas sportists Rihards Snikus ar zirgu "King of the dance" startēs paraiejādes sacensībās brīvajā stilā.

Otrdien viņš kļuva par paralimpisko spēļu čempionu paraiejādes sacensībās "Grade I" grupā.