"Juventus" un "Atalanta" jauno sezonu sāk pārliecinoši
"Juventus" un "Atalanta" uzsāk sezonu ar uzvaru.

Ar pārliecinošām uzvarām pirmdien jaunu Itālijas futbola A sērijas sezonu uzsāka Turīnas "Juventus" un Bergāmo "Atalanta" vienības.

"Juventus" un "Atalanta" jauno sezonu sāk pārlieci...

Iepriekšējā sezonā trešajā vietā palikusī "Juventus" pirmās kārtas mačā savā laukumā ar 3:0 (2:0) pārliecinoši pārspēja "Como" komandu, par kuras galveno treneri starpsezonā kļuva bijusī Spānijas futbola izlases zvaigzne Fransesks (Sesks) Favregass.

Turīniešu rindās pirmos vārtus mača 23.minūtē guva 20 gadus vecais Samuels Mbangula, kuram šis bija pirmais mačs A sērijā, bet 2:0 pirmā puslaika izskaņā panāca ASV izlases aizsargs Timotijs Veā. Mača kompensācijas laikā 3:0 uzvaru Tjagu Motas vadītajai komandai nodrošināja Andrea Kambjaso.

Tikmēr"Atalanta" viesos ar 4:0 (2:0) sagrāva "Lecce" vienību.

Pa diviem vārtiem katrs uzvarētāju rindās guva starpsezonas papildinājumi Marko Brešanīni un Mateo Retegi.

24 gadus vecais Brešanīni uz "Atalanta" pārcēlās vien trīs dienas iepriekš no "Frosinone" komandas, bet Retegi pagājušajā nedēļā Bergāmo vienību papildināja no "Genoa".

Pateicoties labākai gūto un zaudēto vārtu attiecībai "Atalanta" pēc pirmās kārtas ir A sērijas līdere, bet otro vietu dala "Juventus" un "Verona".