Latvijas hokeja federācijas komanda sagrauj Saeimas hokejistus. 03.05.2024

Saeimas preses dienests ziņo, ka šādā veidā tika novēlēta veiksmes Latvijas izlasei pirms Ostravā (šeit savas grupas spēles aivadīs Latvija) ...

gallery icon
180
Hokejs
2024. gada 3. maijs, 17:43

FOTO: Balderis, Dārziņš un Ko burtiski “iznīcina” Saeimas hokeja komandu

Sporta nodaļa

Jauns.lv

Latvijas Hokeja federācijas komanda pirms Latvijas valstsvienības pārbaudes spēles pret Norvēģiju “Arēnā Rīga” aizvadīja spēli pret Saeimas hokeja komandu un izcīnīja graujošu uzvaru ar 11:2.

Saeimas preses dienests ziņo, ka šādā veidā tika novēlēta veiksmes Latvijas izlasei pirms Ostravā (šeit savas grupas spēles aivadīs Latvija) un Prāgā gaidāmā pasaules čempionāta.

Saeimas komandu uz draudzības spēli aicinājusi Latvijas Hokeja federācija (LHF). Draudzības spēli atklāja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa un LHF prezidents Aigars Kalvītis.

Par vērtīgāko spēlētāju mačā atzīts – mūsu hokeja leģenda Helmuts Balderis, labāko vārtsargu – Toms Broks, labāko aizsargu – Atis Švinka, labāko uzbrucēju – Patriks Švinka, rezultatīvāko spēlētāju – Lauris Dārziņš, savukārt atraktīvāko spēlētāju – Lauris Lizbovskis.

Saeimas komandas rindās laukumā devās deputāti Lauris Lizbovskis, Ričards Šlesers un Atis Švinka, kā arī bijušie Saeimas deputāti Gaidis Bērziņš un Imants Parādnieks. Komandas cīņas sparu stiprināja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis, kā arī komandas treneris Andris Kulbergs. Spēlētāju rindās bija arī Saeimas darbinieki, kā arī deputātu un darbinieku ģimenes locekļi.

Savukārt LHF komandu pārstāvēja bijušie valstsvienības hokejisti, treneri, federācijas darbinieki, kā arī hokeja organizatori un entuziasti – Ģirts Ankipāns, Artis Ābols, Helmuts Balderis, Andris Bartkevičs, Toms Broks, Ralfs Bukarts, Lauris Dārziņš, Edgars Gaross, Kristofers Jaks, Edvīns Lapinskis, Ēriks Miļuns, Roberts Pļāvējs, Krišjānis Rēdlihs, Agris Saviels, Viktors Smirnovs un Raimonds Vilkoits. Komandas kapteinis bija Balderis, bet viņam asistēja Dārziņš un Bukarts.

Saeimas hokeja komanda izveidota 10. Saeimā un kopš 2011. gada aizvadījusi daudzus draudzības mačus, iepriekš mērojoties spēkiem arī ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes, mūziķu un Zemnieku saeimas komandām.