Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: "#6spēlētājs" atklāšanas burziņa modes skatē cilvēkus priecē raiba kompānija - Danilāns, Biedriņš un Aminata

Basketbols
2023. gada 6. decembrī 22:22 2023. gada 6. decembrī 22:22
  Jauns.lv
Šodien, 6. decembrī, konferenču centrā "Fantadroms",  Rīgā notika kustības "#6spēlētājs" atklāšanas pasākums.

Klātesošie tiks iepazīstināti ar olimpisko spēļu dalībnieku pieredzi, tiks atklāts 2025. gada Eiropas vīriešu basketbola čempionāta logo tapšanas stāsts un skaidroti tā elementi, bet sabiedrībā pazīstamus ļaudis un citus pasākuma viesus priecēja grupas "Citi zēni" uzstāšanās. 


Kustības "#6spēlētājs" atklāšanas pasākumā norisinājās arī "#6spēlētājs" apģērbu kolekcijas prezentācija, kurā piedalījās Latvijas izlases kapteinis Dairis Bertāns, bijušais basketbolists Andris Biedriņš, Latvijas izlases līdzjutējs Indonēzijā Endrū Fadžars Hatmodžo, kurš bija speciāli uzaicināts uz pasākumu, mūziķe Aminata Savadogo, profesors Anatolijs Danilāns un vairākas interneta personības.

Pasākuma laikā tika paziņots, ka biļetes uz 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu vīriešu basketbola izlašu kvalifikācijas turnīru Rīgā sāks tirgot martā. Priekšroka iegādāties biļetes būs tiem, kuri būs reģistrējušies vietnē "6speletajs.lv".

Kā zināms, Rīgā gaidāmajā turnīrā Latvija A grupā tiksies ar Gruziju un Filipīnām, bet B grupā spēlēs Brazīlija, Melnkalne un Kamerūna.

Latvijas izlases aizsargs Rihards Lomažs attālinātā videouzrunā teica, ka gaida olimpisko spēļu kvalifikācijas spēles, tajā pat laikā uzsverot, ka izbaudīs februārī paredzētās valstsvienības spēles 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā.  "Dalība olimpiskajās spēlēs man nozīmētu ļoti daudz. Ja būtu sasniedzis šo mērķi, tad varētu teikt, ka mana karjera ir izdevusies. Zinu, ko tas nozīmētu arī pārējiem izlases spēlētājiem," uzsvēra Lomažs.

"Sestais spēlētājs Pasaules kausa finālturnīrā bija ļoti jaudīgs, tāpēc šādas spēles gaidu arī vasarā," atzīmēja saspēles vadītājs Artūrs Žagars, kurš bija viens no valstsvienības līderiem vasarā notikušajā čempionātā.

Kvalifikācijas turnīri tiks aizvadīti no 2024. gada 2. līdz 7. jūlijam, bet vīriešu basketbola turnīrs Parīzes olimpiskajās spēlēs norisināsies no 27. jūlija līdz 10. augustam, grupu turnīrus aizvadot Lillē, bet izšķirošās cīņas - Parīzē.

Citi šobrīd lasa

Lietuvas armija īsi un saprotami izskaidro: "Karš šodien nebūs"
Ramona Salmiņa kopā ar mīļoto Šveices kalnos piepilda sapni
Edgars Rinkēvičs izskaidro Īlonam Maskam, kāpēc eksistē NATO 1
Pievienot komentāru