Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pixabay.com

Nākamsezon Somijā spēlēs septiņas Latvijas jauniešu hokeja komandas

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Hokejs
1. jūnijā 22:33 2023. gada 1. jūnijā 22:33
  Jauns.lv/LETA
Latvijas Hokeja federācija (LHF) un Somijas Hokeja Asociācija (SJL) ir panākušas vienošanos par septiņu Latvijas jauniešu komandu startu Somijas čempionātos 2023./2024.gada sezonā, ceturtdien ziņo LHF.

Jau ziņots, ka 2.maijā LHF ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs, LHF viceprezidents Viesturs Koziols, LHF valdes loceklis un Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) 2023.gada pasaules čempionāta organizācijas komitejas vadītājs Edgars Buncis devās vizītē uz Somiju, kur tikās ar SJL vadību - tās prezidentu Harri Nummelu un izpilddirektoru Sami Kauhanenu. Sanāksmē tika pārrunāta aizvadītā sezona, kā arī uzsāktas sarunas par sadarbības paplašināšanu.


Maija pēdējās dienās tika nokārtotas pēdējās formalitātes un panākta vienošanās par septiņu jauniešu komandu startu Somijas čempionātos.

"Esam priecīgi turpināt sadarbību ar mūsu hokeja draugiem no Somijas. Mūsu puišu spēkošanās ar talantīgiem un prasmīgiem pretiniekiem noteikti palīdzēs nākotnē sasniegt vēl lielāku progresu," par panākto vienošanos saka LHF ģenerālsekretārs Pļāvējs, kurš pateicas SJL par sadarbību, minot, ka LHF "mērķis ir veicināt jauno hokejistu izaugsmi, daudzpusīgu un vecumposmam atbilstošu prasmju attīstīšanu spēcīgas sportiskās konkurences apstākļos".

2023./2024.gada sezonā Somijas čempionātos piedalīsies šādas septiņas Latvijas komandas: Hokeja skola "Rīga" (spēlēs U-15 AAA, U-16 virslīgas un U-18 "Mestis" līgas sacensībās), "Liepāja" (U-18 "Mestis" līga), Jelgavas "Zemgale" (U-16 "Mestis" līga), Rīgas "Falcons" (U-14, AAA) un Rīgas "Prizma" (U-14, AAA).

Citi šobrīd lasa

Ar atstrādātu tehniku pie tuneļu kāpnēm: gaišā dienas laikā zagļi iztukšo rīdzinieku kabatas
Par traģiskas avārijas izraisīšanu bijušajam "Radio SWH" radošajam direktoram Rukeram piespriež septiņus gadus cietumā 6
Smiltenē gājis bojā 14 gadus vecs mopēda vadītājs - policijas un liecinieku versijas par negadījuma iemesliem atšķiras
Pievienot komentāru