Latvijas hokejistu spēli pret Šveici skatās arī Porziņģis, Girgensons un Ostapenko

Skatīties Latvijas hokeja izlases spēli pret Šveici bija ieradušies ne tikai tūkstošiem hokeja fanu, bet arī sabiedrībā pazīstami ļaudis un ...

gallery icon
8
Hokejs
2023. gada 24. maijs, 00:32

Latvijas hokejistu spēli arēnā skatās arī Porziņģis, Girgensons un Ostapenko

Jauns.lv

Skatīties Latvijas hokeja izlases spēli pret Šveici bija ieradušies ne tikai tūkstošiem hokeja fanu, bet arī sabiedrībā pazīstami ļaudis un sporta slavenības.

“Arēnā Rīga” Latvijai svarīgo hokeja spēli, kurā tika izcīnīta skaista uzvara, bija redzams arī NBA zvaigzne, liepājnieks Kristaps Porziņģis, kurš bija tērpies sava bērnības dienu kaimiņa Rūdolfa Balcera kreklā. Viņš spēli vēroja no "Radio SWH" VIP ložas. Turpat viņam blakus spēli uzmanīgi noraudzījās arī tēvs un dēls Jāņi Šipkēvici, kā arī bijušais Latvijas izlases basketbolists, tagas Kristapa Porziņģa attīstības veicinātājs Žanis Peiners un Latvijā iemīļotais brazīliešu futbolists un šovmenis Felipe Gabriels.

Skatītāju rindās bija redzams arī Latvijas hokeja izlases dalībnieks Zemgus Girgensons, kurš veselības likstu dēļ šogad izlasei nevarēja palīdzēt.

PČ hokejā: Latvija pret Šveici. 23.05.2023

Pasaules čempionātā hokejā šodien, 23. maijā, Rīgā Latvijas izlase tikas ar Šveici un, iegūstot vismaz vienu punktu, nodrošinās vietu ceturtdaļfinālā, ...

gallery icon
64

Skatītītāju vidū bija manāma arī Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko ar mammu Jeļenu Jakovļevu.

Savukārt ložās ērti iekārtojies blakus Normundam Sējējam bija manāms arī kādreizējais Rīgas "Dinamo" treneris Jūliuss Šuplers.